Wielka Parada Smerfów - Łódź

Redakcja Portalu
2011-07-27
Wielka Parada Smerfów - Łódź
W związku z premierą filmu „Smerfy” rozpoczyna się kolejny cykl letnich imprez filmowych - w tym roku przybierze on postać barwnej i widowiskowej parady pod hasłem „Smerfy w Polsce”

Parada była już organizowana w innych miastach na świecie. Między innymi w Nowym Jorku, w Chicago, w Madrycie.

Teraz czas na Warszawę, Kraków, Łódź, Katowice, Wrocław, Poznań i Trójmiasto. W Łodzi parada rozpocznie się 4 sierpnia w Manufakturze o godz: 15:00. Całość wydarzenia potrwa kilka godzin.

Ideą parady jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin, tzn. zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie.

Zabawa połączona będzie np. z nauką tańca Smerfów. W otoczeniu tych sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykle bajkowy, przyjazny świat Peyo. Paradę zamykać będą 3 balony helowe w postaci Papy Smerfa, Smerfetki i Smerfusia. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55