Wielkie budowanie z okazji Dnia Dziecka! Największa impreza LEGO w Polsce

Redakcja Portalu
2015-05-18
Wielkie budowanie z okazji Dnia Dziecka! Największa impreza LEGO w Polsce
Tak wielkiej imprezy LEGO jeszcze nie było! Rekordowa powierzchnia 650 m2, 6 stref tematycznych, 2 dni zabawy! Z okazji Dnia Dziecka, w weekend 30-31 maja, firma LEGO Polska zaprasza wszystkie dzieci do łódzkiej Manufaktury.

Przez dwa dni, w godzinach 11.00-19.00 w łódzkiej Manufakturze firma LEGO Polska udostępni największy w Polsce plac zabaw wypełniony kultowymi klockami. Dla małych i dużych fanów kreatywnego budowania, chłopców i dziewczynek, dzieci i ich rodziców, przewidziano 6 tematycznych stref budowania: dla najmłodszych sektor LEGO DUPLO, dla starszych strefę LEGO Ninjago i LEGO Star Wars, część poświęconą LEGO Friends i LEGO Elves, a dla miłośników wirtualnej rzeczywistości sektor z grami LEGO. Gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.

Moc atrakcji czeka dzieci w największym sektorze LEGO Ninjago. W strefie animacji dzieci będą mogły sprawdzić, czy są prawdziwymi ninja, wypełniając 6 misji, po ukończeniu których otrzymają dyplom ninja oraz upominek. W strefie wolnego budowania, na kilkudziesięciu stołach z klockami LEGO Ninjago, dzieci będą miały możliwość kreatywnego konstruowania dowolnych modeli i odgrywania scenek z bohaterami serii. Fani będą mogli również wspólnie zbudować ogromną figurę 3D wojownika Ninjago, zrobić sobie zdjęcie z bohaterami serii w strefie foto, a w mini strefie gier pograć na tabletach w „LEGO Ninjago - The Final Battle".

W „kosmicznym" sektorze LEGO Star Wars dzieci będą mogły tworzyć własne międzygalaktyczne pojazdy i odgrywać scenki z kultowej sagi „Gwiezdne wojny", obejrzeć wystawę najnowszych modeli LEGO Star Wars oraz zrobić sobie zdjęcie na ściance foto. Na dzieci i ich rodziców będzie czekała także ogromna LEGO-planeta ze świata Star Wars!

Fani przyjaciółek z Heartlake będą zachwyceni zabawą w sektorze LEGO Friends. Razem z nimi będą mogli odgrywać scenki dotyczące ulubionych zainteresowań: przyjaźni, muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody. Dzieci, które wolą świat fantasy, magię i przygody elfów, odnajdą się w strefie LEGO Elves. Zostaną im udostępnione stoły do zabawy klockami z tych serii oraz ogromny stół-serce ze świata LEGO Friends. Ponadto dzieci będą mogły zobaczyć wystawę najnowszych modeli z kolekcji LEGO Friends i LEGO Elves, pograć na tabletach w „LEGO Friends Art Maker" w mini strefie gier" oraz zrobić sobie zdjęcie na ściance foto LEGO Elves.

W strefie gier starsi fani LEGO znajdą stanowiska z konsolami PlayStation4 oraz zainstalowanymi grami video LEGO.

Z kolei na najmłodszych budowniczych w wieku już od 1,5 roku życia będzie czekać ogromny „basen" wypełniony klockami LEGO DUPLO, stoliki do zabawy, gdzie dzieci będą mogły układać swoje pierwsze budowle oraz ścianka foto z motorem 3D LEGO DUPLO, na który można wsiąść i zrobić sobie zdjęcie.

Źródło: www.egaga.pl
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55