Wielkie Warsztaty Fotografii dla Mam - duże miasta Polski

Redakcja Portalu
2011-01-25
Wielkie Warsztaty Fotografii dla Mam - duże miasta Polski
Droga mamo, czy zastanawiałaś się kiedyś - co będzie najpiękniejszym prezentem, jaki Twoje dziecko i Twoja rodzina po Tobie zachowa? "Wielkie warsztaty fotografii dla Mam” to zajęcia wprowadzające do tematu fotografii dziecięcej. Zajęcia traktują głównie o kompozycji zdjęć, a zawarte w nich treści można od razu, bez względu na model posiadanego aparatu, wykorzystać w praktyce.

"Wielkie warsztaty fotografii dla mam" to dzień wypełniony intensywną nauką i zabawą w gronie osób, z którymi będzie łączyć Cię bardzo wiele - innych Mam. Bez względu na to, czy zamierzasz zostać fotografem dla swojej rodziny czy, w przyszłości, profesjonalistką - nauczysz się bardzo wiele.

Podczas kursu poznasz najważniejsze zasady fotografii dziecięcej, kilka z najciekawszych sekretów profesjonalnych fotografów oraz uzyskasz najważniejsze wskazówki na temat sprzętu, który już posiadasz lub możesz zakupić.

Na warsztaty zapraszamy obecne i przyszłe mamy z każdym rodzajem aparatu oraz ilością doświadczenia. Na nich poznasz osobiście inne Mamy - pasjonatki fotografii i będziesz mogła, już luzie porozmawiać o doświadczeniach, sukcesach i wszystkich innych "mamowych" :) sprawach.

Najbliższe warsztaty odbywać się będą 30 stycznia w Łodzi, kolejne w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Warsztaty prowadzi Aleksandra de Soleil, jeden z najbardziej znanych w Polsce fotografów dziecięcych i inni fotografowie Akademii Fotografii Dziecięcej, znani z telewizji, licznych publikacji w internecie oraz jako twórcy największej w Polsce szkoły fotografowania dzieci.


Czas trwania: 10:00 - 16:30
Cena: 350 PLN

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55