Wielkie Warsztaty Fotografii dla Mam w Warszawie - 30 lipca

Redakcja Portalu
2011-07-29
Wielkie Warsztaty Fotografii dla Mam w Warszawie - 30 lipca
Wielkie Warsztaty Fotografii to wyjątkowy czas. "... To jeden z tych dni, który na trwale pozostaje w pamięci..." - tak podsumowały go nasze uczestniczki i uczestnicy.

Owszem, to czas bardzo intensywnej nauki, ale przede wszystkim dobrej zabawy w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. To właśnie dzięki temu nasze Mamy i Tatusiowie są w stanie przyswoić tak wiele.

Nauka, Zabawa, Pasja

Czy nauka wykonywania profesjonalnych i wyjątkowych zdjęć swojej rodzinie jest zadaniem trudnym? Nie w tym wypadku, ponieważ tajniki tej sztuki przekażą osoby, które o fotografowaniu dzieci wiedzą praktycznie wszystko.

Prowadzącą warsztaty jest Aleksandra de Soleil, jeden z najbardziej popularnych fotografów dziecięcych w Polsce i założycielka Akademii Fotografii Dziecięcej. Akademia Fotografii Dziecięcej kształci obecnie ponad 600 Matek w całej Polsce. To w chwili obecnej największa szkoła fotografii dziecięcej i największa szkoła Internetowa w kraju. Dla mam bardzo zajętych, Wielkie Warsztaty Fotografii mogą być uzupełnieniem lub wstępem do kursów Internetowych Akademii, gdzie swoją naukę można kontynuować we własnym tempie.

Warsztaty odbywają się w soboty w Warszawie i innych miastach Polski.

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55