WYBIERZ SIĘ W KULINARNĄ PODRÓŻ Z GOSPODARZEM PROGRAMU TOP CHEF!

Redakcja Portalu
2014-04-30
WYBIERZ SIĘ W KULINARNĄ PODRÓŻ Z GOSPODARZEM PROGRAMU TOP CHEF!
Adres: Warszawa, Górczewska 124 Miejsce: Centrum Handlowe Wola Park Data eventu: sobota, 10 maja, Start: 13:00

10 maja od 13.00 zapraszamy na „Kulinarną podróż dookoła świata", którą poprowadzi Grzegorz Łapanowski - kucharz i gospodarz popularnego programu telewizyjnego Top Chef. W ramach Akademii Kulinarnej w Pigułce odbędą się pokazy i degustacje potraw, a dla dzieci zostaną przygotowane warsztaty „Tadek-Niejadek".

Grzegorz Łapanowski podpowie, jak połączyć tradycję i nowoczesność w kuchni polskiej. Poznamy także nowe trendy w kuchni skandynawskiej i dowiemy się, jak przyrządzić i podać pyszne, świeże ryby oraz dojrzewające mięsa. Wielbiciele kuchni arabskiej będą mogli przekonać się, w czym tkwi sekret doskonałej wołowiny. Dodatkowo Grzegorz Łapanowski zdradzi kilka kulinarnych trików oraz zaprezentuje, jak przygotować pikantne desery z przyprawami, które pozwalają wydobyć smak i aromat słodkości. Na odwiedzających czeka też konkurs z nagrodami!

Tego dnia kulinarne atrakcje czekają także na najmłodszych. Podczas warsztatów „Tadek-Niejadek" dzieci będą mogły wykorzystać swoją kreatywność przygotowując zwierzaki i bajkowe motywy z produktów dostępnych na specjalnym stanowisku oraz dowiedzą się, jak jeść smacznie i zdrowo.

Źródło: Gogaga
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55