XIII edycja spotkań z mamami w ciąży i rodzicami

Redakcja Portalu
2018-04-20
XIII edycja spotkań z mamami w ciąży i rodzicami
Przyszła Mamo, zadbaj o siebie!

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i CH WOLA PARK w Warszawie zapraszają kobiety w ciąży i młode Mamy na bezpłatne konsultacje oraz badania USG i USG 4D.

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać, jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Pragniemy edukować Mamy i pogłębiać ich wiedzę o ciąży i macierzyństwie, zachęcając do regularnych badań.

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy - to aktywności, które czekają na wszystkie Mamy, które 20 i 21 kwietnia odwiedzą Centrum Handlowe WOLA PARK w Warszawie. A wszystko to w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2018"!

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres wyczekiwania i nadziei - bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy w ich życiu. Wiąże się z nim jednocześnie wiele pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode Mamy i Rodziców do aktywnego udziału w naszej akcji i zadawania pytań zaproszonym ekspertom.

W przygotowanych punktach konsultacyjnych będzie można zasięgnąć porad w zakresie:

 • przygotowania do porodu,
 • zalet karmienia piersią,
 • pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
 • właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,
 • pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, które w razie potrzeby będą służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej - innym członkom rodziny,
 • tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,
 • wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny,
 • wyboru odpowiednich akcesoriów przydatnych przy karmieniu niemowląt,
 • powracania do formy po porodzie.

W trakcie wydarzenia przewidziane są również:

 • instruktaż bezpiecznej kąpieli,
 • prezentacja sposobów układania dziecka w chuście,
 • liczne konkursy z nagrodami.

UWAGA!

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania - decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 14, w dniu 20 kwietnia, o godz.: 11:00 w dniu 21 kwietnia. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia wydarzenia, będą mogły wpisać się na listę. Liczba miejsc ograniczona.

*Przy prawidłowym przebiegu ciąży nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Warszawska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2018" odbędzie się 20 i 21 kwietnia 2018 w Centrum Handlowym WOLA PARK, ul. Górczewska 124 w godzinach: 14.00-19.00 w dniu 20 kwietnia, 11.00-16.00 w dniu 21 kwietnia.

 

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55