XIV EDYCJA SPOTKAŃ Z MAMAMI W CIĄŻY, RODZICAMI

Redakcja Portalu
2019-04-01
Przyszła mamo, zadbaj o siebie! Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne. Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy - to aktywności, które czekają na wszystkie mamy, które w dniach 13 i 14 kwietnia odwiedzą Centrum Handlowe Port Łódź w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019".

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy edukować mamy aby mogły podejmować rozważne decyzje, dające im poczucie bezpieczeństwa. Na naszych bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań. Cel:

  • ochrona zdrowia mamy i dziecka
  • poszerzenie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka
  • przygotowanie do świadomego macierzyństwa

Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D. Badanie daje mozliwość „podglądania" dziecka w brzuchu mamy. Widok poruszającego się dziecka to niezpomniane emocje dla rodziców, które budują więź z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym.

W Porcie Łódź, na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. - Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak - w przypadku zagrożenia życia - udzielić maluchowi pierwszej pomocy.
Aktywne mamy zapraszamy do udziału w organizowanych konkursach.

Łódzka edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2019" odbędzie się w dniach 13/14 kwietnia w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ, ul. Pabianicka 245 w godzinach: 11.00-17.00.
Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej www.szczesliwemacierzynstwo.pl

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55