Zabierz dziecko w Artystyczną podróż marzeń. Darmowe warsztaty online z Moniką Waraxą.

Redakcja Portalu
2020-12-01
Zabierz dziecko w Artystyczną podróż marzeń. Darmowe warsztaty online z Moniką Waraxą.
Spakujcie pomysłowość, zapał i talent. Fundacja Sentio Sentio zaprasza Dzieci i Rodziców na bezpłatne warsztaty plastyczne z Moniką Waraxą.

Podróże są możliwe - wystarczy uruchomić kreatywność!

Drodzy Rodzice.

Jeśli szukacie kreatywnych pomysłów na zabawę z dziećmi, a może sami pragniecie znów poczuć się jak dziecko i puścić wodze fantazji - mamy coś dla Was! Fundacja na rzecz edukacji Sentio zaprasza w wyjątkową podróż, w którą możemy wybrać się bez strachu i bez wychodzenia z domu!

Czy jesteś mały, czy duży, Fundacja Sentio zaprasza wszystkich w Artystyczną podróż marzeń, wyjątkowe warsztaty z podstaw malarstwa, rysunku i grafiki. Z malarką Moniką Waraxą poznacie wiele technik plastycznych, odkryjecie odległe kultury, a nauka stanie się prawdziwą zabawą.

Z nami stworzysz szamański kalendarz adwentowy, dzięki któremu czas oczekiwania na Święta będzie radosny i pełen niespodzianek. Namalujesz indiański totem, który doda odwagi i poprawi humor całej rodzinie. Dowiesz się czym jest monotypia i nauczysz się ją wykonywać za pomocą liści oraz poznasz sprytne tricki malując portrety, z których korzystał sam Leonardo da Vinci.

Te i wiele innych inspirujących tematów poznacie podczas ośmiu bezpłatnych warsztatów online. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Kto wie, może jest wsród Was przyszły Jan Matejko?

Program Artystycznej podróży marzeń:

sobota, 5 grudnia: Indiański totem

sobota, 12 grudnia: Monotypia roślinna

sobota, 19 grudnia: Rysujemy portret

sobota, 26 grudnia: Linia - uwaga na zapętlenia!

sobota, 2 stycznia: Fraktal - taki sam tylko mniejszy

sobota, 9 stycznia: Wzorowe wzory

sobota, 16 stycznia: Czy czarne może być białe?

Na warsztaty dla Małych i Dużych zaprasza Fundacja Sentio.

Jesteśmy Fundacją na rzecz edukacji. Sentio, czyli czuję. Czuję, więc jestem i zmieniam świat. Na lepsze, bo edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmian.

Idea Fundacji zrodziła się z wielkiego sukcesu kampanii społecznej #przytuldziecko. Naszym celem jest edukowanie i działania społeczne w obszarach: wspierania Dzieci i Młodzieży, Seniorów, ochrony i profilaktyki zdrowia, ekologii, promocji zdrowego trybu życia, kultury i sztuki. Angażujemy się w projekty indywidualne i niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym.

Już wkrótce udostępnimy warsztaty z historii sztuki z Mają Michalak oraz zaprosimy do udziału w konkursie, w którym nagrodą będą bezpłatne warsztaty aktorskie z Marcinem Januszkiewiczem.

Wszystkie warsztaty i programy edukacyjne Fundacji Sentio będą zamieszczane w Internecie, ułatwiając tym samym dostęp do naszych projektów, tym wszystkim, którzy mieszkają z dala od dużych aglomeracji miejskich.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku lub kliknij TUTAJ, aby obejrzeć warsztaty!

drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55