Zamotany Gauganek - Poznań

Redakcja Portalu
2011-07-25
Zamotany Gauganek - Poznań
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów chustowych „Zamotany Gauganek”, która odbędzie się w dniu 27.08.2011 w kawiarni Gauganek przy ul. 3 maja 49a. W tym dniu w kameralnej sali odbędą się 2 warsztaty chustowe dla rodziców z dziećmi w przedziałach wiekowych do 4 miesiąca (start o godzinie 10:00) oraz 5-10 miesięcy (start o godzinie 14:00).

Zapraszamy całe rodziny, również ze starszymi dziećmi.

Na miejscu jest do dyspozycji sala zabaw dla dzieci z opiekunem oraz otwarta kawiarnia z pyszną kawą, domowym ciastem i sokami dla dzieci. Przed i po zajęciach, swoje stacjonarne stanowisko z chustami będzie miał sklep internetowy matrioszka.eu. Będzie tu można obejrzeć, dotknąć i w końcu kupić chusty firm Didymos, Girasol, Hoppediz, Nati i Storchenwiege zobaczyć nosidła ergonomiczne firm Manduca i Tuli oraz skorzystać z fachowej pomocy i atrakcyjnego rabatu przy wyborze zarówno pierwszej, jak i kolejnej chusty do noszenia dzieci. Poza chustami do noszenia dzieci w sklepie matrioszka.eu można nabyć nosidła ergonomiczne, akcesoria dziecięce (miękkie paputki, getry), piękne zabawki Djeco, książki o rodzicielstwie bliskości wydawnictwa Mamania i oczywiście oryginalne matrioszki.

Koszt uczestnictwa w warsztatach chustowych: 50 zł dla jednej osoby, 80 zł dla pary

Ilość osób w grupach warsztatowych i wykładowych ograniczona. Obowiązują zapisy. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe uiszczenie opłaty za zajęcia. Warunkiem odbycia się warsztatu chustowego jest zgłoszenie się min. 5 osób. Na warsztatach chustowych zapewniamy chusty oraz lalki do ćwiczeń.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie e-mailem pod adresem: zamotany.gauganek@gmail.com. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa z formularzem zgłoszeniowym i numerem konta, na które należy uiścić opłatę za zajęcia.

Poza tym chętnie odpowiemy na wszystkie pytania także telefonicznie, jesteśmy pod numerami telefonów: 694 750 395 oraz 603 708 748.

Gałganek - Królestwo zabaw i opieki nad dziećmi, kiedy rodzic musi coś załatwić. Zapraszamy!

Źródło: Gauganek
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55