ZWIERZĘCY SURVIVAL- SUPER WARSZTAT DLA DZIECI 23.02

Redakcja Portalu
2013-02-13
ZWIERZĘCY SURVIVAL- SUPER WARSZTAT DLA DZIECI 23.02
Obserwacja przyrody to jedna z ważniejszych form wspierających rozwój intelektualny dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Sposoby zwierząt na przetrwanie zimy.

Podczas warsztatu poznamy sprytne sposoby zwierząt na przetrwanie zimy. Dowiemy się, dlaczego jeże nie chodzą po śniegu, zajrzymy do zimowego mieszkanka wiewiórki, kreta i bobra. Sprawdzimy też ich zimowe spiżarnie. Poznamy różne sposoby zwierząt na wydobywanie nasionek z szyszek i dowiemy się, czemu wiewiórka zakopuje orzechy w ziemi. Przekonamy się, że podglądanie zwierząt to świetna zabawa i wspólnie zastanowimy się, jak możemy im pomóc przetrwać zimę. Na koniec wykonamy prosty karmnik dla sikorek, który każde dziecko zabierze z sobą do domu.

Autorskie warsztaty dziecięcej akademii "KUMAK" pomagają dzieciom w odkrywaniu pasji przyrodniczej, zachęcają do samodzielnych obserwacji, badań i poszukiwań, kształtują u dzieci postawę odpowiedzialności za świat, uczą logicznego myślenia i ćwiczą umiejętność dokładnej i wnikliwej obserwacji, dostrzegania związków i zależności istniejących w przyrodzie i we Wszechświecie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WARSZTAT DLA DZIECI W WIEKU OD 2 DO 5 LAT!

TERMIN: 23.02.2013
GODZINA: 17.00 - 17.50
CENA: 35 zł (-10% z Kartą Edukado)

 

Źródło: Edukado
drukuj poleć artykuł

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Przydatne placówki

Urlop ojcowski
Staraniowy
Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55