Artykuły dla dzieci zaprojektowane przez polskie celebrytki

autor: Agnieszka Kęsek , 2018-04-12
Artykuły dla dzieci zaprojektowane przez polskie celebrytki
Rynek artykułów dla dzieci – ubranek, gadżetów, zabawek – stale rośnie. Rodzice nie są już skazani na zakupy w dwóch „dziecięcych” sklepach, ale mają o wiele więcej możliwości. Nic dziwnego, że znane kobiety polskiego show-biznesu postanowiły zaprojektować coś dla najmłodszych lub wejść we współpracę z konkretnymi markami. Co stworzyły sławne mamy?

Otylia Jędrzejczak – bajka i ubranka

Najsłynniejsza polska pływaczka, która od niedawna jest mamą małej Marcelinki, postanowiła stworzyć aż dwa typy artykułów dziecięcych. Pierwszym z nich jest książeczka dla maluchów, którą gwiazda aktualnie kończy przygotowywać. Drugi projekt to linia ubranek „Little Champion". I nazwa i motywy przewodnie (delfin dla chłopców i motylek dla dziewczynek) są oczywiście związane z jej pasją - pływaniem. Premiera kolekcji miała miejsce w lutym tego roku.

Marta Żmuda-Trzebiatowska – kolekcja z marką La Millou

Ostatnio współpracę ze znaną marką tworzącą artykuły dziecięce - La Millou - nawiązała Marta Żmuda-Trzebiatowska. Stworzyła przeuroczą i bardzo radosną kolekcję, której motywem przewodnim są... pandy. Produkty „I love panda" to m.in. poduszki, chustki, prześcieradła, kocyki, ochraniacze i organizery do łóżeczek oraz narzutki. Wszyscy - mali i więksi miłośnicy tych puchatych stworzonek będą z pewnością zachwyceni. Wcześniej dla La Millou własne kolekcje stworzyły Maja Bohosiewicz, Katarzyna Zielińska oraz Magdalena Różdżka.

Agnieszka Chylińska – książeczki dla najmłodszych

Okazuje się, że Agnieszka Chylińska, poza fantastycznym głosem, ma także talent pisarski. Pozycje które wyszły spod jej ręki - trzy książki o przygodach Zezi (Zuzanny) oraz „Labirynt Lukrecji" - są mądre i pouczające, a do tego bardzo ciekawe.

Małgorzata Socha – pościel dla maluchów

Małgorzata Socha, będąca obecnie w trzeciej ciąży, zaprojektowała kolekcję dla dzieci dla firmy Effiki, w skład której wchodzi pościel, prześcieradła, maskotki, ochraniacze na łóżeczko, przewijaki czy otulacze. Kolorystyka kolekcji jest bardzo stonowana - dominują szarość i biel. Produkty są piękne i delikatne - dominującym motywem jest sarenka, która znajduje na wielu z nich.

Anna Mucha – meble dziecięce

Aktorka Anna Mucha stworzyła dla marki Bellamy kolekcję mebli dziecięcych o nazwie „Good Night Bellamy by Anna Mucha". Jak można przeczytać na stronie marki, kolekcja Ani „Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi, a subtelność mebli podkreślają piękne, ręcznie robione nóżki oraz elementy dekoracyjne". Te słowa dobrze oddają specyfikę mebli zaprojektowanych przez aktorkę, które wyglądają fenomenalnie.

Zosia Ślotała – Petite Maison

Zosia Ślotała to stylistka i polska celebrytka, która postanowiła stworzyć markę unikatowych, ekskluzywnych ubranek dla dzieci. Tak powstało Petite Maison. Sklep oferuje m.in. ubranka do chrztu, dla małych druhen, sukienki, nakrycia głowy, eleganckie małe garnitury i koszule dla chłopców oraz gamę produktów z kaszmiru.

Czesław Mozil – CzesioCiuch

Na koniec - dowód na to, że nie tylko kobiety tworzą artykuły dla dzieci! Na liście bonusowo znalazło się dwóch znanych mężczyzn polskiego show-biznesu.

Choć wydaje się to oryginalne, Czesław Mozil, muzyk, stworzył (we współpracy z projektantką Dorotą Zielińską) linię... ubrań dla dzieci. Kolekcja jest ciekawa - ubrania są luźne, kolorowe, bez zbędnego nadęcia i z przymrużeniem oka, a wyglądają zdecydowanie na wygodne.

Marcin Prokop – książki dla dużych i małych

Wielu wyda się to zaskakujące, ale znany dziennikarz i prezenter Marcin Prokop jest autorek książek dla dzieci. Dwa tomy - „Jego wysokość Longin" oraz „Longin. Tu byłem" opowiadają o ciekawych przygodach wysokiego chłopca o imieniu Longin. Ponoć są oparte na autentycznych przeżyciach Prokopa. Książki zebrały dobre recenzje - także ze względu na to, że podobają się nie tylko dzieciom, ale i czytającym je pociechom do poduszki dorosłym.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55