Fotoksiążka - Piękna pamiątka ze ślubu i nie tylko...

autor: Artykuł Sponsorowany , 2020-07-02
Fotoksiążka - Piękna pamiątka ze ślubu i nie tylko...
Biała suknia, piękne dekoracje, obecość rodziny i przyjaciół to tylko niektóre elementy, które składają się na niezapomniany i cudowny ślub. Wydawać by się mogło, że nie uda się zapomnieć nawet najdrobniejszego szczegółu z tego dnia. Niestety, z czasem te piękne obrazy się zacierają... Szkoda je tracić. Warto stworzyć sobie wspaniałą, fotograficzną pamiątkę, która nie pozwoli umknąć żadnym wartym zapamiętania chwilom.

Dlaczego albumy są takie ważne?

Nie do końca albumy, a raczej konkretne zdjęcia. Te przedmioty powinny mieć w domu szczególne miejsce. Dziś, w dobie smartfonów i coraz lepszych w nich aparatach robimy naprawdę wiele zdjęć, ale najczęściej lądują one w folderze na komputerze lub telefonie i rzadko kiedy faktycznie do nich wracamy. Dopiero te wydrukowane w pięknej oprawie wracają do nas częściej. Dopiero dzięki albumom jesteśmy w stanie ich dotknąć i poczuć na nowo te chwile, które oglądamy.

Fotoksiążka ślubna to produkt, który pozwala zebrać nam w jednym miejscu najpiękniejsze fotografie ślubne, aby stworzyć niepowtarzalny album, który pozostanie naszą najpiękniejszą pamiątką na naprawdę długie lata. Ze wzruszeniem pokażemy go dzieciom i wnukom.

Jak warto komponować fotoksiążkę?

Decydując się na zebranie najpiękniejszych zdjęć z naszego ślubu w jednej książce, powinniśmy zastanowić się nad ich właściwą oprawą. Zdecydowanie warto skorzystać z pięknie wyselekcjonowanych, gotowych szablonów, które zostały stworzone tak, aby podkreślić ujęcia z tego jedynego dnia w życiu. Nie zawsze samo zdjęcie jest ozdobą. Czasami to klimatyczna oprawa w albumie sprawia, że w pełni poczujemy klimat konkretnej, weselnej chwili.

Inspiracje czekają na nas na każdym kroku i nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć ich do stworzenia pięknej, ślubnej pamiątki. Nie musimy się jednak zdecydować na używanie gotowego szablonu. Równie dobrze możemy skorzystać z pustych kartek - po to, aby ozdoby dodać samemu lub pozostawić zdjęcia bez oprawy, jako ozdobne same w sobie. Czasami wystarczy subtelna, złota ramka, czasami lepsza będzie kwiatowa ozdoba na pół strony.

Fotoksiążka jak z bajki?

Dobra fotoksiążka to ... oryginalna fotoksiążka. Zanim zabierzemy się więc za jej tworzenie, warto poszukać inspiracji na fotojoker.pl, gdzie zebrane w zgrabne menu szablony tylko czekają na ich użycie. Zabawa fotografią to ciężkie zajęcie, ale zdecydowanie bardzo satysfakcjonujące.

Jeśli nasze zdjęcia nam odpowiadają, a kreator fotoksiążki otwiera się na nie bez problemu, warto sprawdzić, co ma nam do zaoferowania. Leśne, naturalne otoczenie to bajeczny, niezwykle pociągający klimat, który warto wziąć pod uwagę. Być może jednak to nowoczesne miasto w większym stopniu skradnie nasze serce, a ujęcia na nocnych, rewelacyjnie oświetlonych ulicach doskonale podkreślą atmosferę, jaka panowała między nami w tym jedynym w życiu dniu.

Fotoksiążka – idealna na zdjęcia ciążowe i sesje noworodkowe

Zdjęcia z sesji ciążowej lub pierwsze zdjęcia nowonarodzonego dziecka o najcudowniejsza pamiątka dla każdego rodzica! Pierwszy spacer, pierwsze kroki, pierwsze wakacje, pierwszy ząbek - jest tyle wspomnień, które warto zachować! W ofercie cewe.pl znajdziesz mnóstwo szablonów dziecięcych, które pięknie zaprezentują zdjęcia Twojej pociechy. Fotoksiążka dla dziecka może przyjąć postać opowiadania wzbogaconego tekstem o pierwszym roku życia dziecka lub po prostu albumu, w którym opowieść snują same obrazy. Portrety dziecka mogą być połączone z Waszymi wspólnymi fotografiami lub pejzażami ważnych dla Was miejsc. Miłej zabawy!

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Małami
2020-07-02

Polecam bardzo - my zamiast wywoływania zwykłych zdjęć zrobiliśmy sobie w CEWE fotoksiążkę jako pamiątkę ze ślubu - i jest to coś pięknego. Dużo chętniej wraca się do takiej formy zdjęć.

~Małami

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55