Jaka mama, takie dziecko!

autor: Redakcja Portalu , 2016-06-02
Jaka mama, takie dziecko!
Podobieństwo między mamą, a dzieckiem to prawdziwy powód do dumy. Macie identyczny uśmiech, dołeczki w policzkach i błysk w oku? To dzięki tym drobiazgom nawet z daleka widać, że jesteście ulepieni z tej samej gliny!

To, że niedaleko pada jabłko od jabłoni wie każdy. Czasem podobieństwo między rodzicem, a dzieckiem jest widoczne na pierwszy rzut oka, ale niekiedy trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby je zauważyć. Jednakowo dziwne pozy przybierane podczas snu, ten sam taneczny pląs, a może identyczny grymas twarzy, kiedy pada?

W ramach akcji „Jaka mama, takie dziecko" portal Zdrowe Maluchy organizuje konkurs dla mam i ich pociech. Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy zrobić zdjęcie, na którym widać podobieństwo między mamą, a dzieckiem i wypełnić formularz konkursowy na www.zdrowemaluchy.pl/konkurs-fotograficzny-jaka-mama-takie-dziecko. Do wygrania zestawy ubrań dla mamy i dziecka marki Mamatu (www.mamatu.pl) i zestawy produktów ORSALIT®.

Więcej informacji na: www.zdrowemaluchy.pl.
---
Portal internetowy Zdrowe Maluchy powstał na potrzeby rodziców, którzy szukają informacji o tym, jak we właściwy sposób zadbać o swoją pociechę. Od dwóch lat stanowi pierwsze źródło wiedzy o zdrowiu i rozwoju dziecka.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55