Komputer cyklu

autor: Redakcja Portalu , 2013-07-01
Komputer cyklu
Komputer cyklu jest innowacyjnym urządzeniem wyznaczającym moment owulacji. Poprzez porównanie przebiegu zmiany temperatury do bazy ponad 1 miliona cykli wprowadzonych do urządzenia, komputer cyklu określa codziennie Twoją płodność.

Dzięki niezwykle dokładnym pomiarom i porównaniom otrzymanych wyników do posiadanej bazy wiedzy o cyklach, urządzenie to doskonale określa dany moment cyklu miesiączkowego, a zatem wskazuje na Twoją płodność.

Ty i komputer cyklu

Komputer cyklu jest Twoim doradcą wskazującym czy jesteś w danym momencie płodna. Komputer cyklu analizuje Twój cykl i stawia diagnozę, co do Twojej płodności w danym momencie. Komputer cyklu jest urządzeniem inteligentnym, co oznacza, że uczy się rozpoznawać płodność użytkowniczki. W pierwszym cyklu urządzenie nabywa wiedzę, co do Twojego organizmu, jego funkcjonowania i symptomów płodności, by w następnych cyklach korzystając z nabytej wiedzy rozpoznawać i wskazywać dni płodne i dni niepłodne.

Jak działa?

Komputer cyklu wykorzystuje najważniejszy symptom płodności, jakim są zmiany temperatury zachodzące w organizmie kobiety. Ich pomiar dokonywany jest przez ultra dokładny sensor, mierzący zmiany temperatury do setnych części stopnia. Obecnie produkowane komputery cyklu posiadają wprowadzony do swej pamięci ponad jeden milion cykli miesiączkowych kobiet swoich dotychczasowych użytkowniczek, przez co posiadają niemal każdy możliwy profil zmian temperatury w cyklu. Warto dodać, że dane te zostały zebrane z urządzeń użytkowanych na różnych kontynentach. Dzięki posiadanej bazie danych nawet najbardziej nieregularne cykle są prawidłowo rozpoznawane, a zmiana stref czasowych, zmiany temperatury wywołane chorobami, czy nieregularny tryb życia nie stanowią tu przeciwwskazania i nie wpływają negatywnie na poprawność oceny płodności.

Zobacz jakie to proste!

Twój nakład pracy przy stosowaniu komputera cyklu jest niewielki. Wszystko dzieje się za sprawą porannego pomiaru temperatury, który trwa do 30 sekund. Pomiar ten jest automatycznie zapisywany przez komputer i analizowany. W tej samej chwili urządzenie podaje Ci informację dotyczącą płodności. Komputer cyklu jest również budzikiem, nie ma, zatem obaw, że zapomnisz o pomiarze - urządzenie przypomni Ci o tym o poranku.

 

Materiały: Lady-Comp

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Iwon a
2013-07-01

mam babycompa i sprawdza się rewelacyjnie. Mam dzięki niemu zaplanowana córeczkę. Komputer cyklu polecam każdej kobiecie.

~Iwon a
Pysia
2013-07-03

Mimo swojej ceny jest godny polecenia, bo miałam już trochę dość prowadzenia wykresików. Gorąco polecam

~Pysia
mirka
2014-01-24

A ja mam Cyclotest. Skusiła mnie cena - znacznie niższa. I nie żałuję bo sprawdza się swietnie

~mirka
akali
2014-05-15

Podobnie jak mirka zdecydowałam się na Cyclotest. Do metod naturanych namówił mnie maż. Chociaż na poczatku nieco się obawiałam, teraz nie zmieniłabym tej metody na żadną inną

akali

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55