KONKURS: "Dlaczego warto podróżować z dzieckiem"

autor: Redakcja Portalu , 2018-09-12
KONKURS:
Portal Ciążowy.pl wspólnie z firmą Sangotrade.pl zapraszają wszystkie Mamy do udziału w konkursie pod hasłem „Dlaczego warto podróżować z dzieckiem?” Do wygrania torba Baby Travel 3 w 1 oraz poduszki do karmienia niemowlaka.

By wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu Facebook zamieść odpowiedź na pytanie: „Dlaczego warto podróżować z dzieckiem?"

Najbardziej kreatywne odpowiedzi pięknie nagrodzimy!

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zasady konkursu:

  • zapoznaj się z regulaminem konkursu
  • napisz w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku odpowiedź na pytanie - dlaczego warto podróżować z dzieckiem?

Będzie nam miło, jeśli polubisz fanpage Ciążowy.pl oraz Sangotrade.

Zaskocz nas swoją kreatywnością, oryginalnym pomysłem i formą wypowiedzi i wygraj:

NAGRODA GŁÓWNA

TORBA, PRZEWIJAK I ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE 3 W 1 BABY TRAVEL

Baby Travel to pojemna torba, która pomieści wszystkie rzeczy i akcesoria potrzebne podczas podróży z niemowlakiem. Wyposażona jest w 4 duże kieszenie, gdzie pomieścisz wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji dziecka (pieluszki, chusteczki, butelki). W wyposażeniu torby znajduje się wygodny pled uszyty ze 100 % bawełny, wypełniony antyalergiczną włókniną sylikonową.

Torba idealnie zastąpi tradycyjne łóżeczko turystyczne, które jest ciężkie i zajmuje dużo miejsca. Gdziekolwiek będziesz - czy to wakacje, czy wizyta u znajomych nasza torba zapewni Twojemu dziecku wygodną powierzchnię do spania lub idealne miejsce do przewinięcia. Jednym ruchem ręki zmieniasz torbę w wygodne miejsce dla snu. Po rozłożeniu, boki torby mocowane są na silne rzepy.

WYRÓŻNIENIA

2 x PODUSZKA NA RĘKĘ

Poduszka na rękę, bardzo dobre rozwiązanie dla mamy oraz taty. Daje wsparcie dla niemowlęcej główki podczas karmienia piersią lub butelką. Dzięki poduszce główka umieszczona jest w dogodnej pozycji, zapewnia komfort rodzicom i bezpieczeństwo dziecku. Idealna w podróży, bez problemu zmieści się do torby.

Poduszka wypełniona jest atestowaną antyalergiczną kulką sylikonową, obszyta 100% bawełną. Jest dwustronna i bardzo lekka.

Powodzenia!

REGULAMIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu „Dlaczego warto podróżować z dzieckiem?" zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Lindego 7C, 30-148 w Krakowie, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)
Na zlecenie: Sango Trade Robert Koszarny ul. Graniczna 22, 63-500 Ostrzeszów NIP: 5140177882
Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook (https://www.facebook.com/Ci%C4%85%C5%BCowypl-301853076743/)
2. Konkurs będzie trwał od 12.09.2014 do 19.09.2014 do godz. 23.59.59.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest osobą pełnoletnią
2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

§ 3. ZASADY KONKURSU

1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego, czyli odpowiedzi na pytanie „Dlaczego warto podróżować z dzieckiem?" Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu Facebook ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie (https://www.facebook.com/Ci%C4%85%C5%BCowypl-301853076743/)
2. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.
3. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są: 1 x Baby Travel 3 w 1 (https://www.sangotrade.pl/pl/baby-travel-od-sango-trade/525-baby-travel-od-sango-trade-5902767936606.html) oraz 2 x poduszka na rękę do karmienia niemowlaka (https://www.sangotrade.pl/pl/szare-gwiazdy/516-poduszka-na-reke-szara-gwiazda-5902767936132.html)
2. Fundatorem nagrody jest Sango Trade Robert Koszarny ul. Graniczna 22, 63-500 Ostrzeszów NIP: 5140177882
3. W celu przekazania nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej swój adres zamieszkania, rozmiar oraz telefon kontaktowy.
4. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.
5. Koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie ponosi Fundator.

§ 5. DANE OSOBOWE

1.Dane osobowe przekazane przez Uczestników będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Konkursu, w tym ogłoszenia zwycięzców Akcji, odebrania nagrody i rozpoznania reklamacji.
2. Udostępnione Organizatorowi przez Uczestników dane osobowe obejmują wyłącznie:
a. imię;
b. nazwisko;
c. nazwa użytkownika na Facebooku;
d. adres e-mail;
e. adres korespondencyjny;
f. numer telefonu.
(dalej: Dane osobowe).
3. Uczestnikowi Akcji przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, modyfikacji lub usuwania, z zastrzeżeniem, że usunięcie danych oznacza rezygnację z Konkursu, chyba że żądanie usunięcia danych nastąpi po ogłoszeniu Zwycięzcy.
4. Każdy Uczestnik, którego Dane osobowe są przetwarzane przez Organizatora ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (dalej: Skarga)
5. Skarga powinna być zaadresowana na Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa;
6. Skarga może zostać wniesiona również za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej, w celu skorzystania z tego środka komunikacji należy kierować się wskazówkami zawartymi na stronie internetowej: http://www.giodo.gov.pl/493/
7. Podanie Danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w Akcji lub odbiór Nagrody.
8. Organizator zapewnia przetwarzanie Danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz.U.2016.922 t.j.) oraz innych przepisów prawa, do których przestrzegania jest zobowiązany.
9. Zgłaszając swój udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie i celu wskazanym w regulaminie.
10. Odbiorcami Danych osobowych w postaci nazwy użytkownika na Facebooku lub imienia i nazwiska Laureatów będą Użytkownicy Facebooka.
11. Dane osobowe zostaną usunięte natychmiast po realizacji celów, dla których zostały zgromadzone, a które zostały wskazane w Regulaminie.
12. Akceptując Regulamin Uczestnik wyraża zgodę na powierzenie przez Organizatora przetwarzania udostępnionych mu na potrzeby Akcji danych osobowych przez Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Lindego 7C, 30-148 w Krakowie.

§ 6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.
2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook.
4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.
5. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.
6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

 

 

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55