KONKURS: Idealny Dzień Kobiet: o czy marzą mamy?

autor: Redakcja Portalu , 2014-03-06
KONKURS: Idealny Dzień Kobiet: o czy marzą  mamy?
Dzień Kobiet, obchodzony na całym świecie 8. marca, to święto, podczas którego czcimy kobiecość w każdej postaci. Tulipany, czekoladki, biżuteria – właśnie z tym kojarzy nam się ta data. Dla mam ten dzień ma szczególne znaczenie, gdyż dla wielu z nich dopiero dziecko stało się ostatecznym dopełnieniem kobiecości.

Chwili dla siebie, odpoczynku, sensownego równouprawnienia, docenienia - czego sobie życzycie na Dzień Kobiet?

Na tym polega nasz konkurs organizowany wspólnie z Apteką internetowa i-apteka.pl (http://www.i-apteka.pl/)!!

Polub profil ciążowy.pl oraz Apteka internetowej i-apteka.pl na Facebooku i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat:

Idealny Dzień Kobiet: o czym marzą mamy?

Na Twoją odpowiedź pod postem konkursowym na Facebooku czekamy od 6 do 11 marca 2014. Najciekawsze z nich, wybrane przez jury, nagrodzimy wyjątkowymi zestawami kosmetyków MUSTELA:

 

  • I i II miejsce: Żel do mycia głowy i ciała MUSTELA Bebe 500ml

http://www.i-apteka.pl/product-pol-28042-MUSTELA-Bebe-Zel-do-mycia-glowy-i-ciala-500ml.html;

  • III i IV miejsce: Krem przeciw rozstępom MUSTELA 9 miesięcy 150 ml

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2359-MUSTELA-9M-krem-przeciw-rozstepom-podwojnie-dzialajacy-150ml.html;

  • V miejsce: Szampon dla dzieci z rumiankiem MUSTELA Bebe 150 ml

http://www.i-apteka.pl/product-pol-2359-MUSTELA-9M-krem-przeciw-rozstepom-podwojnie-dzialajacy-150ml.html.


Zapraszamy do zabawy na naszym profilu Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Ci%C4%85%C5%BCowypl/301853076743

 

Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem konkursu:

 

REGULAMIN konkursu "Idealny Dzień Kobiet: o czym marzą mamy?"

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Organizatorem konkursu „Idealny Dzień kobiet: o czym marzą mamy?" zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

Na zlecenie:
Apteki Rudolf Wojtala
ul. Warszawska 17
49-200 Grodków
NIP: 754-027-12-90
właściciela profilu Apteka internetowa i-Apteka.pl na Facebooku.

Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

 

2. Konkurs będzie trwał od 06.03.2014 r. do 11.03.2014 r. do godz. 23.59.59.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA

1.Uczestnikiem Konkursu może byd każda osoba fizyczna, która jest: 1) osobą pełnoletnią lub 2) osobą, która ukończyła 13 lat i nie ukończyła 18 lat posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych - za zgodą przedstawiciela ustawowego.

2.Prawdziwe dane profilu osobowego są warunkiem otrzymania ewentualnej nagrody.

3.Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

§ 3. ZASADY KONKURSU

1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego Idealny Dzień Kobiet: o czym marzą mamy? Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie.

2.Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.

3.Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są:

- Żel do mycia głowy i ciała MUSTELA Bebe 500ml (http://www.i-apteka.pl/product-pol-28042-MUSTELA-Bebe-Zel-do-mycia-glowy-i-ciala-500ml.html)- (I i II miejsce);

- Krem przeciw rozstępom MUSTELA 9 miesięcy 150 ml (http://www.i-apteka.pl/product-pol-2359-MUSTELA-9M-krem-przeciw-rozstepom-podwojnie-dzialajacy-150ml.html)- (III i IV miejsce);

- Szampon dla dzieci z rumiankiem Mustela Bebe 150 ml (http://www.i-apteka.pl/product-pol-2359-MUSTELA-9M-krem-przeciw-rozstepom-podwojnie-dzialajacy-150ml.html)- (V miejsce).

2. Fundatorem nagrody jest Apteka Internetowa i-Apteka.pl (www.i-apteka.pl)

3. W celu przekazania przez Organizatora nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej do Organizatora swój adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

4. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez jej zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.

5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.

§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.

2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).

3. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

4. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .

6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.

7. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55