Konkurs! mała zmiana - DUŻY EFEKT

autor: Redakcja Portalu , 2014-07-28
Konkurs! mała zmiana - DUŻY EFEKT
Nawet mała zmiana codziennych nawyków oraz poświęcenie nieco więcej czasu swojej kobiecości może przynieść DUŻY EFEKT w postaci lepszego wyglądu, zdrowia czy samopoczucia! Weź udział w konkursie w ramach Kampanii „Kobiecość niejedno ma imię”: poczuj się kobieco i inspiruj inne dziewczyny!

Czasami wystarczy tak niewiele: zmiana fryzury, makijażu, nowe perfumy, szpilki albo - bielizna! Wszystko to, co sprawi, że poczujemy się bardziej pewne siebie, doda nam kobiecości, bo zadowolenie z siebie i poczucie własnej wartości to jej niezbędne elementy!

Kobieta świadoma i pewna swojej wartości nie potrafi tego ukryć przed światem. Mówi o tym sposobem poruszania się, głosem, spojrzeniem, zachowaniem, gestami - każdym swoim oddechem! Samoakceptacja, pewność siebie, poczucie własnej wartości - przebijają się przez każde zachowanie, nawet to codzienne, prozaiczne. Zastanów się więc, co chciałabyś w sobie zmienić, by czuć się bardziej kobieco?

Czasem wystarczy niewielka zmiana, by zacząć myśleć o sobie w zupełnie inny sposób! Do dzieła Dziewczyny - czas powiedzieć światu o naszych marzeniach!

By wziąć udział w Konkursie wystarczy:

  • odpowiedzieć na pytanie: Co chciałabyś w sobie zmienić, by czuć się bardziej kobieco?
  • uzupełnić formularz, wpisując swoje dane
  • wysłać zgłoszenie!

Konkurs startuje 28.07.2014 r. i kończy się z dniem 25.08.2014 r. O wyborze Zwycięzców zadecyduje jury konkursowe. Ich imiona oraz adresy e-mailowe zostaną podane na podstronie konkursowej, a Laureatki zostaną dodatkowo poinformowane o nagrodzie drogą e-mailową.

Nagrodami w Konkursie „mała zmiana – DUŻY EFEKT” są :

I miejsce: profesjonalna sesja zdjęciowa oraz wybrany przez Ciebie strój z najnowszej kolekcji stylistki Katarzyny Nosal „Nolzy" (nolzy.com)

Stylistka zaprosi Laureatkę do siebie (Kraków), a koszty dojazdu pokryje Organizator Konkursu. Laureatka zostanie poddana profesjonalnemu makijażowi oraz weźmie udział w indywidualnej sesji zdjęciowej. Dodatkowo otrzyma losowe zestawy produktów Biomed: Harmonella, HydroVag oraz próbki Provag żel.

II miejsce: zestaw kosmetyków Mariza SPA, 30% rabatu na zakupy w shop.nolzy.com oraz losowe zestawy produktów Biomed: Harmonella, HydroVag oraz próbki Provag żel.

III i IV miejsce: kolczyki Swarovski, 30% rabatu na zakupy w shop.nolzy.com, losowe zestawy produktów Biomed: Harmonella, HydroVag oraz próbki Provag żel.

Dodatkowo:
dla laureatek kolejnych 6 wyróżnionych przez jury odpowiedzi: losowe zestawy produktów Biomed: Harmonella, HydroVag oraz próbki Provag żel.

Poczuj się kobieco i wygraj! Wspaniałe nagrody czekają! Pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.kobiecosc.info

Partnerami konkursu są::

Harmonella® - suplement diety dla kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną lub hormonalną terapię zastępczą
HydroVag® - wygodne w zastosowaniu globulki dopochwowe, które nawilżają śluzówkę ścian pochwy, wspomagają procesy regeneracyjne oraz pomagają utrzymać jej fizjologiczne pH.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55