KONKURS: Modna w ciąży

autor: Artykuł Sponsorowany , 2014-10-02
KONKURS: Modna w ciąży
Kobieta w ciąży lub kobieta karmiąca nadal jest kobietą i wciąż chce być piękna, podziwiana i pożądana. Ruszył konkurs organizowany z Benefit. Do wygrania są dwa komplety bielizny ciążowej MAMA KATIE BLUE firmy Benefit.

Na konkurs składają się 4 etapy - laureatki 1. cieszą się już swoją wymarzoną bielizną ciążową, a my zaczynamy 2. etap zabawy. Powodzenia!

Kiedyś ciążowy brzuszek ukrywało się pod obszernymi ubraniami. Dziś większość mam chętnie obnosi się ze swoimi „krągłościami". Jesteś w ciąży? Jaki strój ubrałabyś na bieliznę Benefit ...

Pełna dowolność! W komentarzu pod postem konkursowym zamieść krótką wypowiedź lub wstaw swoje zdjęcie w wybranej stylizacji:) Dwa najbardziej kreatywne podejścia do zadania konkursowego pięknie nagrodzimy! Ważne - opisy, zdjęcia i kolaże muszą być autorskie!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub profil Ciążowy.pl na Facebooku
2. Polub profil Benefit na Facebooku
3. Udostępnij post konkursowy
4. Na profilu Ciążowy.pl Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki strój ubrałabyś na bieliznę Benefit? - zamieść krótką wypowiedź lub wstaw swoje zdjęcie w wybranej stylizacji
Zaskocz Jury swoją kreatywnością, oryginalnym pomysłem i formą wypowiedzi i wygraj:

2x komplet bielizny Benefit z linii dla mam MAMA KATIE BLUE !

Kolekcja w dwóch wersjach kolorystycznych wykonana z drukowanej mikrofibry w kropki w połączeniu z elastyczną, a zarazem delikatną koronką o subtelnie zaznaczonych połyskujących elementach kwiatowych. Biustonosz dla Mam mający krój typu Push-up, w którym część miseczki jest lekko usztywniana pianką. Model wyłożony bawełną w dolnej części, posiadający łatwe w obsłudze jedną ręką zapięcie Fildan ze smoczkiem. Tylna część stanika -boczki- wykonane są z dobrze stabilizującej, mocnej siatki z lycry. Całość prawidłowego utrzymania biustu wzmacnia system fiszbin - klasyczne pod miseczką i dodatkowe boczne.
Do kompletu polecamy figi klasyczne, figi typu ‘High Pants' oraz stringi. Obejrzyj linię Benefit dla mam!

Zapraszamy do zabawy na naszym profilu FB:
https://www.facebook.com/pages/Ci%C4%85%C5%BCowypl/301853076743

Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem Konkursu:

REGULAMIN


§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu „Idealny strój dla przyszłej mamy" zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)
Na zlecenie: Beata Mroczek - Truskowska BENEFIT, 54-427 Wrocław ul. Rudzka 9-11, NIP 8940013600.
Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.
2. Konkurs będzie trwał od 02.10.2014 do 09.10.2014 do godz. 23.59.59.


§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest osobą pełnoletnią
2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.


§ 3. ZASADY KONKURSU
1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego „Jaki strój ubrałabyś na bieliznę Benefit?" Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu Facebook ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie.
2. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.
3. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.


§ 4. NAGRODY
1. Nagrodami w Konkursie są:
2x komplet bielizny Benefit z linii dla mam MAMAKATIE BLUE, w kolorze koralowo - czarnym, o rozmiarze wskazanym przez laureata - http://bielizna-benefit.pl/pl/mama/684-mama-katie-blue.html
2. Fundatorem nagrody jest Beata Mroczek - Truskowska BENEFIT, 54-427 Wrocław ul. Rudzka 9-11, NIP 8940013600.
3. W celu przekazania przez nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej swój adres zamieszkania, rozmiar oraz telefon kontaktowy.
4. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez jej zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.
5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.


§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.
2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
3. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)
4. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .
6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.
7. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55