KONKURS: Mój sprawdzony sposób na usypianie malucha to ...

autor: Redakcja Portalu , 2014-08-04
KONKURS: Mój sprawdzony sposób na usypianie malucha to ...
Sen jest bezcenny. Wycisza, regeneruje siły, pozwala dziecku rosnąć. Dla rodziców usypianie malucha bywa niekiedy prawdziwym koszmarem i kojarzy się z godzinami noszenia na rękach, nieprzespanymi nocami i potwornym zmęczeniem. Jak zadbać o spokojny sen – nie tylko dla naszych dzieci, ale i nas samych?

Weź udział w konkursie - dokończ zadanie: Mój sprawdzony sposób na usypianie malucha to ... i wygraj wyjątkową, ułatwiającą zasypianie przytulankę Tuli

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub profil ciążowy.pl na Facebooku

2. Polub profil Tuli na Facebooku

3. Odpowiedz pod postem konkursowym na Facebooku na profilu Ciążowy.pl i wybierz model Przytulanki Tuli, którą chcesz wygrać (wpisz numerek 1, 2 lub 3)

Na Twoją odpowiedź czekamy od 4 do 11 sierpnia 2014 r.

Najciekawsze trzy wypowiedzi nagrodzimy: wybranym przez Ciebie modelem Tuli! Nie zapomnij w komentarzu wpisać numerka wybranej przytulanki.

To nie wszystko - każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma bon zniżkowy do sklepu Tuli o wartości 10% (http://www.mytuli.pl/kup-tulka)

Zapraszamy do zabawy na naszym profilu FB:

https://www.facebook.com/pages/Ci%C4%85%C5%BCowypl/301853076743

Do dzieła!

O Tuli

Tuli - stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania, zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, w pełni bezpieczny dla dzieci od 0+. Tuli to wyjątkowa przytulanka w kształcie kocyka z główką zwierzątka na środku, wykonana z niezwykle miękkiego weluru na wierzchu oraz delikatnej satyny od spodu, z cichutką grzechotką ukrytą w główce zwierzątka.

Tuli ułatwi dziecku samodzielne zasypianie, a mamie da cenne chwile wytchnienia. Znakomicie zastąpi tetrową pieluchę, którą tak wiele osób podaje dziecku do zasypiania. Delikatne rączki Malucha będą gładzić mięciutki materiał na wierzchu, chłodną satynę od spodu i słodko zasypiać. Świetnie sprawdzi się również przy ząbkowaniu, uspokoi i pocieszy w każdej trudnej sytuacji.

Tuli będzie przydatny również wtedy, kiedy mama będzie musiała wrócić do pracy, aby Maluch nie czuł się samotny. Można go zabrać również do przedszkola, gdzie doda dziecku pewności siebie, oraz na każdą wycieczkę, gdyż znakomicie umila podróż.

Tuli to najlepszy przyjaciel dziecka na te pierwsze, jakże ważne lata życia!

Rodzina Tuli to trzy wyjątkowe modele: bardzo dziewczęcy Tuli Słonik w jasnoróżowym, pudrowym kolorze, wesoły Tuli Piesek w niebiesko-szarym kolorze oraz uroczy Tuli Królik w ciepłych beżowych kolorach. Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad aby wydobyć ich wyjątkową moc. Produkty dostępne są na stronie producenta www.myTuli.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Tuli to w pełni bezpieczny i polski produkt, bez obaw można go podać dziecku już od pierwszych dni. Został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, a do jego produkcji użyte zostały najwyższej jakości polskie materiały posiadające odpowiednie certyfikaty: Tekstylia godne zaufania, Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dziecka, Przyjazny dla człowieka.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem Konkursu:

REGULAMIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem konkursu „Mój sprawdzony sposób na usypianie malucha to ..." zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

Na zlecenie: Tuli, ul. Patriotów 309 lok 27, 04-767 Warszawa.

Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

Konkurs będzie trwał od 04.08.2014 do 11.08.2014 do godz. 23.59.59.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest: 1) osobą pełnoletnią lub 2) osobą, która ukończyła 13 lat i nie ukończyła 18 lat posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych - za zgodą przedstawiciela ustawowego.

Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

§ 3. ZASADY KONKURSU

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego „Dokończ zdanie: Mój sprawdzony sposób na usypianie malucha to ..." Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie.

Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.

Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

§ 4. NAGRODY

Nagrodami w Konkursie są:
I-III miejsce: wybrana przez uczestnika przytulanka Tuli:
Tuli Słonik (http://mytuli.pl/kup-tulka/kocyki-dla-niemowlat/tuli-slonik-detail), Tuli Piesek (http://mytuli.pl/kup-tulka/kocyki-dla-niemowlat/tuli-piesek-detail) lub Tuli Królik (http://mytuli.pl/kup-tulka/kocyki-dla-niemowlat/tuli-krolik-detail)

Dodatkowo dla wszystkich uczestników konkursu rabat 10% do wykorzystania w sklepie Tuli (http://mytuli.pl/kup-tulka). Kupon rabatowy będzie dostarczony mailowo i ważny przez okres 14 dni od daty otrzymania przez adresata.

Fundatorem nagrody jest: Tuli, ul. Patriotów 309 lok 27, 04-767 Warszawa.

W celu przekazania przez Organizatora nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej do Organizatora swój adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez jej zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.
Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.

§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.
Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.
Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.

 

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55