Konkurs: Napisz list do Twojego dziecka i wygraj dwudniowy pobyt Babymoon na Wyspach! Wyniki!

autor: Redakcja Portalu , 2016-03-16
Konkurs: Napisz list do Twojego dziecka i wygraj dwudniowy pobyt Babymoon na Wyspach! Wyniki!
Konkurs „Napisz list do Twojego dziecka” dobiegł końca. Za wszystkie odpowiedzi pięknie dziękujemy! Poniżej lista laureatów!

Kochani! Mamy już wyniki konkursu! Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi - przy wielu łezka zakręciła się nam w oku. Po długich naradach zdecydowałyśmy, że:

 • weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Trzy Wyspy *** w Świnoujściu, połączony z udziałem w programie Babyboom na Wyspach.

otrzymuje: Ewa Muszańska

Termin wyjazdu: 8 - 10 kwietnia 2016 r. W pobyt wliczone będą dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, możliwość skorzystania z Aqua Center, zabiegi SPA: masaże, zajęcia ruchowe, spotkanie z prowadzącymi Akademię Super Rodzica oraz upominek dla przyszłych rodziców.

Oto treść zwycięskiego listu:

Drogi Jasieńku,

W sumie to nie wiem czy będziesz Jaś, czy Staś, ale może w końcu dojdę do ładu z Twoim tatą - on da Ci swoje nazwisko, ja dam Ci imię!
Masz dziś 1200 g i wiercisz się jak szalony. Przynajmniej czuję, że jesteś.
Wiesz? Już odliczam dni kiedy Cię zobaczymy, Ja, Twój tata i dwie siostry, które nazwały Cię Dzidek, słodko, prawda?
Często zastanawiam się czy możliwe jest, że między nami nie zaiskrzy, że będzie nam się ciężko dogadać?
Dwie córeczki mam, ale syn to zupełnie co innego, dogadamy się prawda?
Od początku zmagam się, abyś dotrwał zdrowy w brzuchu do końca... wytrzymasz jeszcze te 2 m-ce? Wytrzymaj, a ja zrobię wszystko, byś był szczęśliwy, gdy otworzysz 1 raz swoje małe oczy.
Włożę całe serce, byś wyrósł na dobrego człowieka. Wybacz, jeżeli na naszej drodze będą czasem wyboje w formie zakazów i nakazów. To będzie dla Twojego dobra. Będę Cię uczyć, że na miłość odpowiada się miłością, na uśmiech uśmiechem.

Przed nami długa droga.

Kocham Cię, choć Cię nie znam, Mama

Nagroda dodatkowa

Postanowiliśmy nagrodzić jeszcze jeden list, który wyjątkowo nas wzruszył. Pan Rafał Cichowski otrzyma prezent niespodziankę!

Oto treść listu Pana Rafała:

Witaj, Alicjo.

Od kiedy dowiedziałem się, że jesteś w drodze zacząłem dużo myśleć o życiu, przyszłości i byciu rodzicem. Wiesz, typowych sprawach, którymi zaprząta sobie głowę człowiek stający w obliczu kolejnego poważnego etapu, mającego bezpowrotnie zmienić jego codzienność. I chyba doszedłem do pewnego wniosku, którym chętnie się z Tobą podzielę.

Nikt nie jest dorosły!

Nie ma magicznej granicy, za którą czekają już tylko dobre decyzje. Nawet najbardziej brodaci tatusiowie nie mają monopolu na rację. Jestem tu trochę dłużej od Ciebie, ale wiedz, że gdy ty będziesz poznawać pierwsze reguły rządzące światem, ja będę w tym samym czasie zgłębiał tajniki bycia rodzicem. Nauczę się od Ciebie tyle samo, ile ty ode mnie. Dlatego musisz mi wybaczyć, jeśli czasem nie będę czegoś kumał. Robię to w końcu pierwszy raz.

Wiem tyle, że ja i mama będziemy zawsze cię kochać i zrobimy wszystko, żeby wypełnić Twoje życie radością. Czeka nas mnóstwo wspaniałych chwil. Razem damy sobie radę.

Twój tata.

Gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się mailowo!

„BABYMOON” - ostatnie wakacje przed przylotem bociana

Tak nazywamy ostatnie wakacje przed narodzinami dziecka. Ten typ wypoczynku jest już bardzo popularny za oceanem. W krajach europejskich z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Teraz Zwycięzcy naszego Konkursu również mogą skorzystać z odpoczynku - zanim dwoje zamieni się w troje!

 

Wczasy dla przyszłych rodziców „Babyboom na Wyspach" to:

 

 • odpoczynek, relaks i regeneracja jeszcze we dwoje;
 • zmiana klimatu;
 • poprawa kondycji fizycznej i psychicznej obojga rodziców;
 • szkoła rodzenia i zajęcia edukacyjne z zakresu opieki i pielęgnacji noworodka;
 • powrót do domu z radosnymi wspomnieniami oraz pamiątkami z wiedzą na temat rodzicielstwa.

 

Wczasy „Babymoon Na Wyspach" to również:

 

 • komfortowe warunki hotelowe oraz w pełni profesjonalny i życzliwy personel;
 • zabiegi kosmetyczne i korzystanie ze strefy SPA przez obojga rodziców;
 • poprawa wydolności fizycznej: (joga, pilates, siłownia, strefa basenowa i tepidarium)
 • opieka lekarska i terapeutyczna w razie potrzeby (terapia manualna w położnictwie i ginekologii);
 • profesjonalna szkoła rodzenia, spotkania edukacyjne i warsztaty praktyczne z zakresu opieki i pielęgnacji niemowląt;
 • sesja „Brzuszkowa";
 • upominki dla przyszłych rodziców.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.babymoon.com.pl
---
Hotel Trzy Wyspy*** położony jest w Świnoujściu, w centrum dzielnicy nadmorskiej, tylko 135 kroków od Promenady. Kilka minut spacerem od historycznego Parku Zdrojowego oraz najszerszej i jednej z najczystszych plaż nad Bałtykiem.

W Hotelu znajduje się Sky Bar pod patronatem Jerzego Porębskiego, jednego z największych „Szantmenów" świata. Unikalne, marynistyczne wnętrze i taras z widokiem na morze sprawią, że poczują się tu Państwo jak na dalekomorskim jachcie. W stylowej restauracji hotelowej, wybitni kucharze i obsługa zadbają dobry nastrój i kulinarne satysfakcje, nawet najbardziej wymagających Gości.

W Hotelu Trzy Wyspy*** dbamy, aby Goście byli w dobrej kondycji, dlatego w cenie noclegu zapewniamy Aqua Center z basenem, hydromasażem, saunami, studnią lodową, strefą relaksu, siłownią, salą fitness oraz grotą solną. Hotel Trzy Wyspy*** to również strefa MEDI, oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizjoterapii oraz Gabinet Rehabilitacji Niemowląt i Małych Dzieci.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem Konkursu!

Regulamin konkursu - Napisz list do dziecka

§ 1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Konkursu „Napisz list do dziecka" (zwanym dalej: „Konkursem") jest Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl). Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z dnia 30 listopada 2009 r.).
2. Na zlecenie: Dom Inwest T. i E. Japtok Spółka Jawna, ul. Mazowiecka 30a, 72-600 Świnoujście, NIP 855-14-89-768, właściciel: Hotel Trzy Wyspy, ul. Cieszkowskiego 1, 72-600 Świnoujście.
3. Organizator przeprowadza Konkurs na portalu www.ciazowy.pl
4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 2. Zasady Konkursu

1. Konkurs trwa od dnia 23.02.2016 r. do dnia 13.03. 2016 r.
2. Fundatorem nagród w Konkursie jest Organizator.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz usunięcia zgłoszeń Uczestników, których działania są niezgodnie z niniejszym Regulaminem.
4. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwać będą wyznaczeni przedstawiciele Organizatora.
5. Aby wziąć udział w Konkursie należy zapoznać się z niniejszym regulaminem Konkursu, dostępnym na stronie internetowej serwisu www.ciazowy.pl. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zapoznanie się z Regulaminem i akceptację jego treści.

§ 3. Uczestnicy Konkursu

Uczestnikiem konkursu mogą być osoby, które w dniu dokonania zgłoszenia do Konkursu spodziewają się dziecka tj. przyszła mama/ przyszły tata - nagroda przewiduje zabiegi i atrakcje dla kobiety ciężarnej oraz jej partnera.
Uczestnikiem Konkursu (zwanym dalej: „Uczestnikiem") może być każda osoba fizyczna z wyjątkiem pracowników oraz współpracowników Organizatora oraz członków ich rodzin, a także osób, które w jakikolwiek sposób brały udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu, w tym członków Komisji Konkursowej.

§ 4. Zadanie Konkursowe

1. Zadaniem Uczestników Konkursu jest ustosunkowanie się do zadania konkursowego: „Napisz list do dziecka" poprzez wysłanie odpowiedzi pod adres mailowy: biuro@ciazowy.pl. Odpowiedzi zgodne z Regulaminem znajdą się na stronie internetowej wraz z podpisem autora (imieniem lub Nickiem). Ustosunkowanie się do zadania konkursowego jest równoznaczne z wzięciem udziału w Konkursie, dzięki czemu odpowiedź może zostać poddana głosowaniu jury konkursowego.
2. Konkurs odbywa się na podstronie konkursowej pod adresem: http://www.ciazowy.pl/artykul,konkurs-dla-przyszlych-rodzicow-napisz-list-do-twojego-dziecka-i-wygraj-dwudniowy-pobyt-babymoon-na-wyspach,3789,1.html
3. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik akceptuje Regulamin Konkursu i oświadcza, że:
a) posiada pełnię praw autorskich i pokrewnych do przesłanej odpowiedzi oraz wyraża zgodę na jej publikację w serwisie www.ciazowy.pl oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/Ci%C4%85%C5%BCowypl-301853076743/;
b) udziela zgody na użytkowanie odpowiedzi przez Organizatora na następujących polach eksploatacji:
i. zwielokrotniania, utrwalania, sporządzania cyfrowego zapisu udostępnionego materiału, wprowadzania materiału do pamięci komputera,
ii. wprowadzania materiału do własnych baz danych bądź w postaci oryginalnej bądź w postaci fragmentów,
iii. w zakresie rozpowszechniania materiału w sposób inny niż określony powyżej - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie materiału w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności za pośrednictwem Internetu
4. W przypadku wystąpienia roszczeń osoby trzeciej z tytułu naruszenia dóbr osobistych poprzez publikację odpowiedzi, Organizator zastrzega sobie prawo do bezzwłocznego usunięcia odpowiedzi takiej osoby oraz dyskwalifikacji Uczestnika.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania odpowiedzi w przypadku, gdy będzie ona zawierała elementy wulgarne, obraźliwe, obsceniczne lub w inny sposób naruszające prawa i dobre imię osób trzecich.
6. Spośród dodanych komentarzy do 13 marca 2016 r. do godz. 24.00, jury wybierze laureatów.

7. Częścią zadania konkursowego dla Zwycięzcy będzie zrobienie reportażu z pobytu w Hotelu Trzy Wyspy *** - w formie zdjęć, notatek, wypowiedzi. Materiały zostaną opublikowane na stronie www.ciazowy.pl, profilu Facebook https://www.facebook.com/Ci%C4%85%C5%BCowypl-301853076743/ oraz www.babymoon.com.pl, www.trzywyspy.pl i profilach Facebook: https://www.facebook.com/Babymoon-Na-Wyspach-1563666027208729

https://www.facebook.com/HOTEL-Trzy-Wyspy-%C5%9Awinouj%C5%9Bcie-703692212990815/?fref=ts . Zgoda na wykorzystanie wizerunku, do działań związanych z konkursem zostanie podpisana w obecności Zlecającego, przed zameldowaniem się w Hotelu Trzy Wyspy ***.

§ 5. Wyniki Konkursu

1. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu na podstronie konkursowej poprzez podanie imion/ nicków Zwycięzców oraz nagrodzonych odpowiedzi.
2. O przyznaniu nagrody Zwycięzca Konkursu zostaną powiadomieni drogą e-mailową.
3. Komisja Konkursowa będzie kierować się wyglądem nadesłanych odpowiedzi, mając na względzie: zgodność z tematem, oryginalność, pomysłowość i interesujące ujęcie tematu bądź element humorystyczny.

§ 6. Nagrody

1. Nagrodą dla laureatów jest:
- weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Trzy Wyspy *** w Świnoujściu, połączony z udziałem w programie Babyboom na Wyspach. Termin wyjazdu: 8 - 10 kwietnia 2016 r. W pobyt wliczone będą dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, możliwość skorzystania z Aqua Center, zabiegi SPA: masaże, zajęcia ruchowe, spotkanie z prowadzącymi Akademię Super Rodzica oraz upominek dla przyszłych rodziców.
O sposobie odbioru nagrody Zwycięzca zostaną poinformowani drogą e-mailową. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie do 7 dni od daty powiadomienia o zwycięstwie, nagroda przepada na rzecz innego Uczestnika Konkursu, wyróżnionego przez Komisje Konkursową. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
2. Nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu do Hotelu Trzy Wyspy ***.
3. Zwycięzca nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie. Zwycięzca ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody, składając Organizatorowi stosowne oświadczenie na piśmie.
4. Zwycięzca Konkursu traci prawo do nagrody bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
5. Jednorazowa wartość nagrody nie przekracza 760 zł brutto. Przychód uzyskany z tytułu nagród uzyskanych w ramach Konkursu, o których mowa w punktach 3.1. i 3.7. niniejszego Regulaminu jest zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
6. Nagroda może zostać przyznana jedynie osobie, która spełni wszystkie warunki Konkursu.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność ani utrudnienia w odbiorze nagrody z przyczyn leżących po stronie nagrodzonego Uczestnika Konkursu.

§ 7. Dane osobowe

1. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach Konkursu jest Organizator.
2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych Uczestników Konkursu jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród Zwycięzcom. Po zakończeniu Konkursu dane osobowe będą anonimizowane poza przypadkami określonymi w przepisach prawa.
3. Uczestnicy mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika niewłaściwego adresu lub innych błędnych danych, uniemożliwiających jego identyfikację.

§ 8. Postanowienia końcowe

1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń, mających wpływ na organizowanie Konkursu, pod warunkiem, że zmiany takie nie naruszą praw nabytych Uczestników Konkursu.
3. Regulamin Konkursu dostępny jest także w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.ciazowy.pl

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55