KONKURS: Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć…

autor: Redakcja Portalu , 2014-12-08
KONKURS: Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć…
Coraz bliżej święta, Mikołaj, choinka, a pod choinką? Prezenty! I właśnie tego będzie dotyczyć nasze konkursowe zadanie. By zawalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy napisać, jaki jest Twój wymarzony prezent bożonarodzeniowy.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na forum otwarte naszego portalu staraniowy.pl i dokończyć zdanie: Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć...

Na Twoją odpowiedź czekamy od 8.12.2014 do 19.12.2014.

Wejdź na forum i napisz swoją odpowiedź: http://staraniowy.pl/fora/temat/konkurs-pod-choinka-chcialabymchcialbym-znalezc-5/

Najciekawsze wypowiedzi, wybrane przez jury, nagrodzimy następującymi nagrodami:

I, II oraz III miejsce: zestaw o wartości 125 zł, składający się z:

  • kremu z witaminą K uszczelniającą naczynka
  • płynu micelarnego do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu
  • delikatnego peelingu enzymatycznego do twarzy
  • delikatnej pianki wzmacniającej naczynka do mycia twarzy i oczu

Ponadto, mamy aż 5 nagród wyróżnienia - każdy o wartości 40 zł:

  • krem z witaminą K uszczelniającą naczynka

Zapraszamy do zabawy!

Listę zwycięzców opublikujemy 22.12.2014 r.

Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem konkursu:

§ 1 Informacje ogólne

1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć..." („Konkurs") jest portal Staraniowy.pl z siedzibą w Krakowie, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków oraz marka Pharmaceris.

2. Konkurs przeprowadzony zostanie na forum serwisu internetowego prowadzonego przez Organizatora pod adresem URL http://www.staraniowy.pl ("Portal") w okresie od 8 grudnia 2014 do 19 grudnia 2014 r.

3. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Portalu, którzy w formularzach rejestracyjnych umieścili swoje dane osobowe.

4. Z udziału w Konkursie są wykluczeni pracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin.

5. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najciekawszych wypowiedzi, będących dokończeniem zdania: Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć...

6. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie Portalu.

§ 2 Terminy

1. Konkurs trwa od 8 grudnia 2014 r. do 19 grudnia 2014 r. na forum Portalu.

2. Konkursowe posty można dodawać do godz. 18:00 19 grudnia r. Wypowiedzi, które zostaną dodane po tym terminie, nie będą brane pod uwagę.

3. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 22 grudnia 2014 r. na łamach Portalu.

§ 3 Zasady przeprowadzenia Konkursu

1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy zapoznać się z regulaminem Konkursu, dostępnym na stronie internetowej http://www.staraniowy.pl.

2. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez zarejestrowanie się w Portalu, a następnie dokończenie, w specjalnie przeznaczonym do tego wątku na forum, wypowiedzi: „Po choinką chciałabym/chciałbym znaleźć...". Dokończenie wypowiedzi jest równoznaczne z wzięciem udziału w Konkursie, dzięki czemu wypowiedź może zostać poddana głosowaniu jury konkursowego.

3. Wypowiedzi zostaną poddane głosowaniu jury konkursowego, składającego się z redakcji portalu Staraniowy.pl oraz przedstawicieli sponsora nagród - firmy Pharmaceris.

4. Jeden Uczestnik Konkursu może zgłosić jedną odpowiedź konkursową. Wypowiedzi mogą być udzielane wyłącznie w specjalnie przeznaczonym do tego wątku na forum. Te, które zostaną umieszczone w wątkach niezwiązanych z Konkursem, nie będą brane pod uwagę. Wypowiedzi niezwiązane tematycznie z Konkursem również nie będą brane pod uwagę i mogą zostać usunięte przez moderatora forum.

5. Wypowiedzi zgłoszone do Konkursu muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od Uczestnika Konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby Konkursu „Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć..." Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, w innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu Konkursu.

6. Prawa autorskie majątkowe do wypowiedzi nadesłanych przez Uczestników Konkursu powinny należeć do Uczestników Konkursu. Uczestnicy Konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora wypowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

7. Głosowanie jury wyłoni 8 najciekawszych wypowiedzi będących dokończeniem zdania: „Pod choinką chciałabym/chciałbym znaleźć..."

8. Organizator Konkursu może wykluczyć Uczestnika, gdy stwierdzi, że Uczestnik ten w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami i zasadami fair play wpłynął na wynik Konkursu bądź jeżeli zostanie ustalone, że Uczestnik naruszył postanowienia niniejszego regulaminu, w szczególności podał nieprawdziwe dane osobowe lub wielokrotnie udzielał odpowiedzi na konkursowe pytanie.

§ 4 Nagrody

1. Fundatorem Nagród jest sponsor Konkursu - marka Pharmaceris.

2. W Konkursie zostaną przyznane nagrody główne oraz nagrody pocieszenia:

a) 3 laureatów otrzyma nagrody główne: zestawy kosmetyków marki Pharmaceris w skład którego wchodzą: krem z witaminą K uszczelniającą naczynka, płyn micelarnydo oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu, delikatny peeling enzymatyczny do twarzy, delikatna pianka wzmacniająca naczynka do mycia twarzy i oczu
b) 5laureatów otrzyma nagrody pocieszenia: krem z witaminą K uszczelniającą naczynka

3. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wyniku Konkursu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w e-mailu rejestracyjnym. Dodatkowo Organizator opublikuje listę laureatów Konkursu w dniu 22 grudnia 2014 r. na stronach Serwisu.

4. Nagrody zostaną wysłane pocztą lub pocztą kurierską na koszt Organizatora na adres pocztowy laureata Konkursu.

5. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

§ 5 Dane osobowe Uczestników

1. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na zbieranie, przetwarzanie i przekazywanie podmiotom trzecim, współpracującym przy organizacji Konkursu, podanych przez nich danych osobowych celem wykonania zobowiązań Serwisu jako organizatora Konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku.

2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych Uczestnika jedynie w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, w szczególności w celu umożliwienia laureatom realizacji prawado nagrody w Konkursie.

3. Uczestnik Konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

§ 6 Uwagi końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Konkursu, o czym bezzwłocznie poinformuje Uczestników, umieszczając nową jego wersję na stronie Serwisu www.staraniowy.pl.

2. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu i jest udostępniony wszystkim potencjalnym Uczestnikom Konkursu na stronie Serwisu www.staraniowy.pl.

 

 

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55