Konkurs: Sposób na wszystkie problemy

autor: Redakcja Portalu , 2015-04-13
Konkurs: Sposób na wszystkie problemy
Jesteś lub niedługo zostaniesz mamą? Weź udział w konkursie Ciążowy.pl i Skrzydlata Chatka – opisz nam swoje wspomnienia z dzieciństwa i wygraj wspaniałe nagrody!

Kiedy byliśmy dziećmi, wszystko wydawało nam się takie proste... Byliśmy przekonani, że wystarczy schować głowę pod kołdrę albo wtulić w matczyne ramiona, by poczuć się bezpiecznie i by wszystkie problemy zniknęły jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. A ty, gdzie w dzieciństwie uciekałaś/ uciekałeś, by poczuć się bezpiecznie? Może miałaś/miałeś maskotkę, której obecność dawała ci bezpieczeństwo? Napisz nam o tym!

Weź udział w konkursie organizowanym przez Ciążowy.pl oraz Skrzydlata Chatka - dwa pierwsze miejsca nagrodzimy czymś, co sprawi, że bezpiecznie poczuje się dziś twoje dziecko! To osłonka/baldachim na fotelik samochodowy, która chroni maluszka przed wiatrem, śniegiem, słońcem, owadami oraz wścibskimi spojrzeniami!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub profil Ciążowy.pl na Facebooku

2. Polub profil Skrzydlata Chatka na Facebooku

3. Pod postem konkursowym na Facebooku na profilu Ciążowy.pl opisz nam swój sposób/miejsce, które w dzieciństwie pozwalało ci poczuć się bezpiecznie (maksymalna liczba znaków ze spacjami: 350)

Na Twoją odpowiedź czekamy od 13 do 27 kwietnia 2015 r. Najciekawsze wypowiedzi, wybrane przez jury, nagrodzimy:

I – II miejsce – baldachim do fotelika samochodowego w kolorze wybranym przez laureata

III – V miejsce - naramienniki do odbijania maluszka po karmienia (dla każdej osoby po 3 szt. w dowolnej kolorystyce)

Dla wszystkich uczestników konkursu - rabat: "darmowa wysyłka"

Zapraszamy do zabawy na naszym profilu FB:

https://www.facebook.com/pages/Ci%C4%85%C5%BCowypl/301853076743

Skrzydlata chatka to produkty tworzone z wielkiej pasji oraz miłości do handmade. Mocną stroną jest szeroka współpraca z klientami, którym umożliwiamy zaprojektowanie swoim wymarzonych rzeczy od podstaw. Indywidualne podejście oraz ręczne szycie, stanowi o wyjątkowości każdego produktu, dbałości o każdy szczegół oraz pozwala na dostosowanie się do potrzeb odbiorców.

Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem Konkursu:

REGULAMIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu „Sposób na wszystkie problemy" zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

Na zlecenie: Skrzydlata chatka handamde by FizOrawa, FB https://www.facebook.com/pages/Skrzydlata-chatka-AJ/313909268749754?fref=ts, blog http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.com/

Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

2. Konkurs będzie trwał od 13.04.2014 do 27.04.2014 do godz. 23.59.59.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest: 1) osobą pełnoletnią lub 2) osobą, która ukończyła 13 lat i nie ukończyła 18 lat posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych - za zgodą przedstawiciela ustawowego.

2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

§ 3. ZASADY KONKURSU

1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego „Pod postem konkursowym na Facebooku na profilu Ciążowy.pl opisz nam swój sposób/miejsce, które w dzieciństwie pozwalało ci poczuć się bezpiecznie (maksymalna liczba znaków ze spacjami: 350)" Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie.

2. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.

3. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są:
I - II miejsce - baldachim do fotelika samochodowego w kolorze wybranym przez laureata
III - V miejsce - naramienniki do odbijania maluszka po karmienia (dla każdej osoby po 3 szt. w dowolnej kolorystyce)
Dla wszystkich uczestników konkursu - rabat: "darmowa wysyłka"

2. Fundatorem nagrody jest Skrzydlata chatka handamde by FizOrawa, http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.com/

3. W celu przekazania przez nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej swój adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

4. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez jej zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.

5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.

§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.

2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).

3. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)

4. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .

6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.

7. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55