Które gwiazdy i celebrytki zostaną mamami w 2019 roku?

autor: Agnieszka Kęsek , 2018-11-29
Które gwiazdy i celebrytki zostaną mamami w 2019 roku?
Ciąże gwiazd i celebrytek to temat, który niezmiennie interesuje społeczeństwo. Chętnie czytamy o tym w kolorowych magazynach i na portalach plotkarskich, które przodują w doszukiwaniu się brzuszków (bardzo często na wyrost!) u znanych kobiet. Jednak domysły odstawiamy na bok - oto lista gwiazd, które na pewno zostaną mamami w 2019 roku!

Meghan Markle

Ciąża księżnej Sussex, żony księcia Harry'ego to z pewnością jeden z najgorętszych tegorocznych tematów dla kolorowych magazynów. Odkąd para ogłosiła, że spodziewa się dziecka - i to już kilka miesięcy po ślubie, wszyscy chcą wiedzieć jak Meghan Marklę się czuje, co ubiera, co robi, gdzie chodzi w trakcie ciąży... Syn lub córka pary, której ślub można uznać ślubem roku 2018, pojawi się na świecie na wiosnę 2019. Bliższa data nie została sprecyzowana. Można się jednak spodziewać, że świat oszaleje na punkcie kolejnego „Royal Baby".

Joanna Kulig

Gwiazda, która rozbłysnęła w tegorocznym filmie "Zimna Wojna", przyjętym zarówno przez krytyków, jak i widzów z ogromnym entuzjazmem, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem jest mąż aktorki, Maciej Bochniak. Wiadomość o ciąży jednej z najpopularniejszych polskich aktorek oficjalnie pojawiła się w październiku.

Joanna Kulig znana jest z tego, że stara się nie wystawiać swojego życia prywatnego na publiczny widok, nie pojawia się na ściankach, nie udziela wywiadów na prawo i lewo. Kiedy maluch pojawi się więc na świecie, z pewnością próżno będzie szukać okładki kolorowego magazynu ze szczęśliwą mamą i dzieckiem.

Amy Schumer

Znana zdecydowanie bardziej publice w Stanach Zjednoczonych, Schumer to komiczka i aktorka, która zdobyła bardzo dużą popularność. W naszym kraju kojarzona głównie z filmów takich, jak "Wykolejona" czy "Jestem taka piękna!", w USA budzi skrajne emocje m.in. dzięki swoim bezkompromisowym wypowiedziom i żartom. Aktorka wraz z mężem, Chrisem Fischerem spodziewają się pierwszego dziecka.

Kasia Tusk

Autorka bloga "Make Life Easier", a prywatnie - córka Donalda Tuska - jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko jej oraz jej męża - Stanisława Cudnego. Nie wiadomo wiele więcej, ponieważ para w tym ważnym okresie stara się chronić swoją prywatność.

Olga Kalicka

Olga Kalicka jest znana głównie z serialu Rodzinka.pl oraz udziału w "Tańcu z gwiazdami". 25-letnia aktorka wraz z partnerem spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Kto jeszcze?

Paparazzi i dociekliwi internauci mają jeszcze kilka typów - spekulują, która gwiazda może być w ciąży i czekać tylko na dogodny moment, by ujawnić radosną wiadomość. Czy to tylko „pobożne życzenia", czy faktycznie coś jest na rzeczy? Cóż, pozostaje nam poczekać na sprawdzone informacje.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55