Które gwiazdy i celebrytki zostaną mamami w 2020 roku?

autor: Agnieszka Kęsek , 2019-12-12
Które gwiazdy i celebrytki zostaną mamami w 2020 roku?
To normalne, że życie ulubionych gwiazd i celebrytów nas interesuje. Nigdy nie było też łatwiej obserwować ich poczynania niż teraz - w erze mediów społecznościowych i portali plotkarskich. Ciąże to coś, co wzbudza szczególne zainteresowanie. Zobaczmy więc, które ze znanych kobiet zostaną mamami (po raz pierwszy lub kolejny) w roku 2020!

Anna Lewandowska

Kiedy po strzelonej bramce w meczu z Olympiakosem Pireus Robert Lewandowski w ramach "cieszynki" włożył kciuk w usta i piłkę pod koszulkę, dając ewidentnie znać, że jego żona, Anna, spodziewa się drugiego dziecka, prawie wszystkie media oszalały. W świecie polskich gwiazd nie ma chyba obecnie "gorętszej" ciąży. Poród ma się podobno odbyć w kwietniu.

Justyna Nagłowska – narzeczona Borysa Szyca

Aktor na początku listopada za pomocą Instagrama zdradził, że wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka. Justyna Nagłowska to dziennikarka, z wykształcenia - reżyserka, współtworzy też markę odzieżową Flawless.

Weronika Marczuk

Producentka, była żona Cezarego Pazury spodziewa się swojego pierwszego dziecka - będzie to córka. Rozwiązanie już w styczniu!

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska, partnerka Jarosława Bieniuka, po raz pierwszy zostanie mamą na początku 2020 roku. Bieniuk ma już trójkę dzieci ze związku z Anną Przybylską.

Joanna Moro

Aktorka spodziewa się obecnie trzeciego dziecka, co potwierdziła na swoim Instagramie, czym potwierdziła wcześniejsze medialne spekulacje. Joanna wraz z mężem wychowują dwóch synów - Jeremiego i Mikołaja.

Paula Tumala

Modelka wraz z partnerem spodziewają się bliźniaków! Zdradziła to publikując na Instagramie zdjęcia z odważnej sesji ciążowej. Dzieci na świat mają przyjść w marcu 2020.

Mila Jovovich

Aktorka w 2020 toku powita na świecie trzecie dziecko. Po stracie poprzedniej ciąży Jovovich mogła podzielić się tym razem radosną nowiną ze swoimi fanami.

Iskra Lawrence

Iskra, pochodząca z Wielkiej Brytanii, to jedna z najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Końcem listopada zdradziła, że wraz z partnerem w kwietniu powitają na świecie nowego członka rodziny.

Ashley Graham

Kolejna przepiękna modelka plus size, która w przyszłym roku zostanie mamą. Ogłosiła to z okazji dziewiątej rocznicy ślubu z mężem - Justinem Ervinem. Będzie to ich pierwsze dziecko.

Plotki, plotki, plotki… kto jeszcze?

Serwisy plotkarskie wypatrują oznak ciąż u celebrytek o wiele wcześniej niż one same zdecydują się na zdradzenie światu tej nowiny. Bardzo często te spekulacje nie mają jednak pokrycia w rzeczywistości. Kto obecnie jest na tapecie magazynów i portali plotkarskich? Komu usilnie chcą wywróżyć lub wmówić ciążę? Przede wszystkim - Hailey Bieber, żonie Justina Biebera oraz Rihannie. Upatrują się także drugiej ciąży Kylie Jenner oraz kolejnej Meghan Markle. Spekulują także, że Priyanka Chopra wraz z dużo młodszym mężem - Nickiem Jonasem, niedługo poinformują, że oczekują dziecka.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55