Relacja laureatów konkursu „Napisz list do Twojego dziecka”

autor: Redakcja Portalu , 2016-04-18
Relacja laureatów konkursu „Napisz list do Twojego dziecka”
„Polskie morze jest najpiękniejsze poza sezonem”, czyli relacja laureatów konkursu „Napisz list do Twojego dziecka” z weekendowego pobytu w Hotelu *** Trzy Wyspy w Świnoujściu!

W marcu br., na łamach portalu Ciążowy.pl, wspólnie z projektem Babymoon na Wyspach, zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszy list od rodziców do jeszcze nienarodzonego dziecka. Nagrodą w konkursie był weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Trzy Wyspy *** w Świnoujściu, połączony z udziałem w programie Babyboom na Wyspach. Oprócz pobytu w hotelu, nagroda obejmowała również możliwość skorzystania z Aqua Center, zabiegi SPA: masaże, zajęcia ruchowe, spotkanie z prowadzącymi Akademię Super Rodzica oraz upominek dla przyszłych rodziców!

Laureatami konkursu zostali Państwo Aleksandra i Rafał Cichowscy (Pani Ewa Muszyńska, wybrana przez komisję za pierwszym razem, decyzją lekarza prowadzącego musiała zrezygnować z wyjazdu)! Nasi laureaci zostali poproszeni o udokumentowanie swojego pobytu w Hotelu *** Trzy Wyspy. I patrząc na te zdjęcia - stwierdzamy, że z tematem poradzili sobie doskonale!

A o to relacja naszych laureatów z pobytu w Hotelu *** Trzy Wyspy w Świnoujściu:

Na początku zdradzimy Wam pewną tajemnicę. Polskie morze jest najpiękniejsze poza sezonem. Jeśli pragniecie uciec z miasta, zmienić otoczenie, odetchnąć od codzienności i mieć tak zwaną chwilę dla siebie zanim z powrotem rzucicie się w wir pracy, lub - tak, jak my - zaczniecie stawiać pierwsze niepewne kroki jako nowi rodzice, nie ma lepszego miejsca do odpoczynku niż pusta, pozbawiona parawanów plaża, na której słychać jedynie szum wody. Czasem poskrzeczy też jakaś mewa.

Wikipedia twierdzi, że wyspa Uznam jest najbardziej słonecznym miejscem zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jeden weekend to zdecydowanie zbyt krótko, by zweryfikować czy to prawda, ale fakt jest taki, że przez całe dnie słońce świeciło nad naszymi głowami. Pogoda sprzyjała spacerom, ale część wypoczynku spędziliśmy w Hotelu Trzy Wyspy, gdzie zaplanowano dla nas spotkania z położnymi, ćwiczenia i zabiegi relaksacyjne w SPA w ramach projektu „Babymoon na Wyspach".

Wszystko, co zastaliśmy na miejscu, od powitalnego kosza pełnego owoców, przez wartościowe rozmowy przygotowujące nas do roli mamy i taty, smaczną kuchnię i doskonałą obsługę dbającą o odpowiednio przyrządzone produkty, do odprężającej wizyty w SPA było na najwyższym poziomie. I nie piszemy tego, bo warunki uczestnictwa w konkursie zobligowały nas do stworzenia pozytywnej recenzji po powrocie, tylko dlatego, że naprawdę tak uważamy. Staramy się często podróżować, to była już druga nasza wizyta nad polskim morzem w tym roku. Zdecydowanie możemy ją zaliczyć do udanych, a wszystkie spotkania z ekspertkami pomogły nam w poszerzeniu wiedzy o porodzie i tym, czego możemy się spodziewać gdy Alicja wreszcie pojawi się w naszym domu.

„Zaraz wam się zacznie" - to zdanie, które ostatnio często słyszymy od osób niekoniecznie posiadających już dzieci. My nie zamierzamy panikować, zwłaszcza gdy jesteśmy tak zrelaksowani po naszym wyjeździe nad morze. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nadchodzą zmiany, dlatego dziękujemy portalowi ciążowy.pl oraz Hotelowi Trzy Wyspy za możliwość spędzenia fantastycznego weekendu pełnego niezobowiązującego relaksu, ale tak naprawdę, to... nie możemy się już doczekać.

Pozdrawiamy,
Ola i Rafał

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego, Hotelowi Trzy Wyspy *** w Świnoujściu dziękujemy za przygotowanie wyjazdu i miłe przyjęcie gości!

„BABYMOON” - ostatnie wakacje przed przylotem bociana

Tak nazywamy ostatnie wakacje przed narodzinami dziecka. Ten typ wypoczynku jest już bardzo popularny za oceanem. W krajach europejskich z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Teraz Zwycięzcy naszego Konkursu również mogą skorzystać z odpoczynku - zanim dwoje zamieni się w troje!
Wczasy dla przyszłych rodziców „Babyboom na Wyspach" to:

 • odpoczynek, relaks i regeneracja jeszcze we dwoje;
 • zmiana klimatu;
 • poprawa kondycji fizycznej i psychicznej obojga rodziców;
 • szkoła rodzenia i zajęcia edukacyjne z zakresu opieki i pielęgnacji noworodka;
 • powrót do domu z radosnymi wspomnieniami oraz pamiątkami z wiedzą na temat rodzicielstwa.

Wczasy „Babymoon Na Wyspach" to również:

 • komfortowe warunki hotelowe oraz w pełni profesjonalny i życzliwy personel;
 • zabiegi kosmetyczne i korzystanie ze strefy SPA przez obojga rodziców;
 • poprawa wydolności fizycznej: (joga, pilates, siłownia, strefa basenowa i tepidarium)
 • opieka lekarska i terapeutyczna w razie potrzeby (terapia manualna w położnictwie i ginekologii);
 • profesjonalna szkoła rodzenia, spotkania edukacyjne i warsztaty praktyczne z zakresu opieki i pielęgnacji niemowląt;
 • sesja „Brzuszkowa";
 • upominki dla przyszłych rodziców.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.babymoon.com.pl


---

Hotel Trzy Wyspy*** położony jest w Świnoujściu, w centrum dzielnicy nadmorskiej, tylko 135 kroków od Promenady. Kilka minut spacerem od historycznego Parku Zdrojowego oraz najszerszej i jednej z najczystszych plaż nad Bałtykiem.

W Hotelu znajduje się Sky Bar pod patronatem Jerzego Porębskiego, jednego z największych „Szantmenów" świata. Unikalne, marynistyczne wnętrze i taras z widokiem na morze sprawią, że poczują się tu Państwo jak na dalekomorskim jachcie. W stylowej restauracji hotelowej, wybitni kucharze i obsługa zadbają dobry nastrój i kulinarne satysfakcje, nawet najbardziej wymagających Gości.
W Hotelu Trzy Wyspy*** dbamy, aby Goście byli w dobrej kondycji, dlatego w cenie noclegu zapewniamy Aqua Center z basenem, hydromasażem, saunami, studnią lodową, strefą relaksu, siłownią, salą fitness oraz grotą solną. Hotel Trzy Wyspy*** to również strefa MEDI, oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizjoterapii oraz Gabinet Rehabilitacji Niemowląt i Małych Dzieci.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

Brak komentarzy.

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55