TULImy na Dzień Dziecka

autor: Redakcja Portalu , 2015-05-28
TULImy na Dzień Dziecka
Każde dziecko marzy żeby mieć psa albo kota – podaruj więc swojemu Maluchowi na Dzień Dziecka Tuli Kota lub Tuli Psa niech mu wiernie towarzyszy już od pierwszych dni życia.

Tuli to wyjątkowa przytulanka w kształcie kocyka, która ułatwi dziecku samodzielne zasypianie, pocieszy w trudnej sytuacji i będzie najlepszym przyjacielem każdego Malucha! Sprawdzi się również przy ząbkowaniu, uspokoi i utuli do snu.
Tuli Psa lub Kota można zabrać na każdy spacer, a nawet do żłobka czy przedszkola, gdzie doda dziecku pewności siebie, oraz na każdą wycieczkę, gdyż znakomicie umila podróż. Będzie przydatny również wtedy, kiedy mama będzie musiała wrócić do pracy, aby Maluch nie czuł się samotny.

Wykonany jest z mięciutkiego weluru na wierzchu oraz gładkiej satyny od spodu - to połączenie dwóch odmiennych materiałów znakomicie wpłynie na rozwój sensoryczny dziecka.

Tulić go można bez obaw już od pierwszych dni, gdyż został zaprojektowany i uszyty w Polsce z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów.

Dostępny na stronie www.myTuli.pl (cena: 69 zł) oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

kameleon
2015-08-02

Hm... piesek lub kotek to fajny prezent. Gorzej, jeśli niemowlak będzie uczulony na sierść... Co wtedy? :) Tutaj też wymienili fajne pomysły na prezenty: http://matczyna.pl/zabawki/mmbe/prezent-na-dzien-dziecka-czas.html :)

~kameleon

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55