Wiosna pod znakiem dziecka – targi Baby Care

autor: Monika Szostek-Kwapień , 2010-03-18
Wiosna pod znakiem dziecka – targi Baby Care
To może być wyjątkowy początek wiosny. 20-21 marca 2010 roku w Krakowie odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Dziecięcych Baby Care. Liczni wystawcy, porady fachowców i dobra zabawa - to tylko niektóre z mocnych akcentów imprezy. Portal Ciążowy.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców – i tych obecnych, i przyszłych.

Targami wiosna się zaczyna

Słońca! To dziś chyba najczęściej wypowiadane pragnienie rodziców i ich dzieci, które można usłyszeć podczas rozmów w parkach, na ulicach, w przedszkolach i szkołach. I nie ma co się dziwić. Zima wyjątkowo długo dawała nam się we znaki. Teraz czas na wiosnę. A ta zacznie się w tym roku z jeszcze jednego powodu wyjątkowo. Już w pierwszych jej dniach rodzice i dzieci będą mogli spotkać się na Międzynarodowych Targach Dziecięcych w Krakowie (hala WKS Wawel ul. Podchorążych 3).


- Z początkiem wiosny każdy z nas myśli o zmianach – mówi Angela Post, właścicielka Agencji Post Art, organizatora targów. – Zastanawiamy się, co w tym sezonie będzie modne, na co trzeba zwrócić uwagę. Dlatego zapraszamy na targi Baby Care. Będzie okazja do zapoznania się z ofertą firm z różnych dziedzin, jak edukacja, higiena i zdrowie, bezpieczeństwo, żywność, opieka, zabawki, odzież i obuwie, czas wolny czy - meble i samochody.

Inspirujące spotkania

Profesjonalnie zorganizowane targi to nie tylko wystawcy. To także spotkania z fachowcami zajmującymi się tematyką dziecięcą.

Jednak profesjonalnie zorganizowane targi to nie tylko wystawcy. To także spotkania z fachowcami zajmującymi się tematyką dziecięcą. Dowiemy się na przykład, na co zwrócić uwagę podczas zakupów zabawek, które z nich są bezpieczne, a które mniej - lub wcale. Lekarze udzielą rad mamom oczekującym na narodziny pociechy, ale także pomogą rodzicom, którzy każdego dnia muszą się zmierzyć z codziennymi sprawami jak rozpoznawać i zapobiegać różnym zagrożeniom. Dowiemy się również, dlaczego chusty do noszenia dzieci są bezpieczne i jak przewozić autem dzieci w różnym wieku. Organizatorzy zadbali, aby goście znaleźli odpowiedź na niemal każde pytanie.

Coś dla najmłodszych

Warto także podkreślić, że środki zebrane ze sprzedaży biletów (6 złotych) organizator Międzynarodowych Targów Dziecięcych Baby Care postanowił przekazać na cele charytatywne.

Podczas targów nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Przedszkole, dmuchawiec czy gra, podczas której dzieci będą mogły zdobywać punkty, które następnie wymienią na nagrody – to tylko niektóre z propozycji dla dzieci.
- W katalogu targów (dostępny przy wejściu) zamieszczona zostanie mapa ze stoiskami, przy których dzieci wykonując jakieś zadanie, np. rzut piłką do kosza. Zbierać też będą żetony – wyjaśnia Angela Post. – Zebrane punkty wymieniać można na różne, specjalnie dla nich przygotowane prezenty. 


Na imprezach dziecięcych nie może zabraknąć infrastruktury dla mamy z pociechą. Przewijalnia, mini kuchnia, w której bez problemu będzie można odgrzać posiłek oraz punkt cateringowy - to wszystko znajdzie się na targach. W hali na podłodze rozłożone będzie niebieska wykładzina - tak, aby mama z tatą mogli spokojnie pozwolić dziecku usiąść na ziemi. Warto także podkreślić, że środki zebrane ze sprzedaży biletów (6 złotych) organizator Międzynarodowych Targów Dziecięcych Baby Care postanowił przekazać na cele charytatywne.

***

Portal Ciążowy.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Wraz z biletem wstępu otrzymacie Państwo ulotkę naszego serwisu. Już teraz zapraszamy też na kolejne edycje targów – do Gdańska (15-16 maja 2010 roku) oraz do Szczecina (4-5 grudnia 2010 roku). Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie Targi Baby Care.

drukuj poleć artykuł

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wasze komentarze:

renia
2010-03-18

Super sprawa dla rodzicow i ich pociech ale rowniez dla wszystkich przyszlych rodzicow.

renia
sylwia
2010-03-19

Chyba się wybiorę:)

~sylwia
zabka300
2010-03-19

Fajny pomysł. Warto iść.

zabka300
domi
2010-03-23

Bardzo dobry sposob spedzenia czasu. Mozna sie wiele dowiedziec i duzo skorzystac.

domi
Iwisia
2010-03-23

Ojjj, szkoda, że dopiero teraz to czytam. Bo wybrałabym się..

Iwisia

Najpopularniejsze artykuły

Urlop ojcowski
Staraniowy

Przydatne placówki

Felietony
Nasi Partnerzy: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia Przejdź na stronę IQON
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55