Długie 9 miesięcy

2011-01-15 20:52

Jesteśmy zdrowi !!!

Dawno nie napisałam. To trochę jak z modlitwą u mnie.

Jak trwoga to do Boga. Jak nie do końca wiedziałam jak to będzie to byłam jakoś bliżej Boga.

Może za osobiste te przemyślenia, ale faktycznie tak to działa. Dużo się modliłam, płakałam, a jak już wiem, że wszystko jest ok, to i z tą modlitwą znowu trochę na bakier. Tak już chyba człowiek jest skonstruowany. Ja na pewno.

Od ostatniego wpisu dużo się zmieniło. Najważniejsze, że dzidziuś jest zdrowy. Po konsultacjach i badaniach genetycznych właściwie wykluczono choroby chromosomalne i nareszcie mogę cieszyć się ciążą.

To już 19 tydzień. Czuję się bardzo dobrze. Mdłości i wymioty minęły. Mam całkiem spory apetyt. Wszystko mi smakuje, a najbardziej wieczorową porą :)

W 17 tygodniu poczułam pierwsze ruchy maleństwa. Czy można to nazwać ruchami, tego dokładnie nie wiem, ale to takie miłe i niesamowite uczucie. Trochę jak motylki, trochę jak bulgotanie. Teraz czuję już troszkę wyraźniej, ale głównie wieczorami, jak jestem wyciszona, skupiona i spokojna.

Mąż jeszcze nie czuje, więc czekam na te "wyraźniejsze" kopniaki.

A'propos męża. Czasem się zastanawiam co on myśli, nie przeżywa tego tak jak ja, to pewnie normalne, to w moim organizmie burza hormonalnych zmian. Może zrobiłam się nie do zniesienia? a może on się zmienia?

Boję się żeby coś się nie popsuło,ale chyba nie chcę o tym pisać.

Maluszku czekam na Ciebie, kolorowych snów.

Mama

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

Alison właściciel bloga:
Alison

Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym.

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 28 Październik 2020
| Rejestracja