Długie 9 miesięcy

2011-08-22 19:52

Szybkie 9 tygodni

Kurcze, mój blog prawie rok temu zatytułowałam "Długie 9 miesięcy". Były długie, oj były, ale patrząc na to dziś: przeleciały migiem, tak jak migiem przeleciało 9 tygodni życia mojego synka.

Michałek rośnie, a czas biegnie nieubłaganie. Teraz już nie ma tak czasu żeby pisać, ale muszę pewne rzeczy utrwalać. Nie chcę niczego przegapić, zapatruję się w niego ciągle jak w obrazek. Nie zawsze jest łatwo, czasem mam dość. Jestem wykończona i bezsilna, ale już wiem, że za nic tego stanu bym nie zamieniła na inny.

Właśnie przysnął. Niewiele ma takich chwil w ciągu dnia że śpi, raczej jest bardzo aktywny. Dziś spał na spacerze. Mogłam zrobić z nim zakupy, obiadek też udało się zrobić. W mieszkanku porządek. W sobotę sprzątaliśmy wspólnie z tatusiem. Wszystko jakoś tak dobrze funkcjonuje. Można zapomnieć o trudach ciąży i porodu. Michałek rozwija się świetnie, teraz jest na etapie gadulstwa "A łu, a mu, a bu, alu", do tego jest bardzo pogodny i dużo się do nas uśmiecha. Już się zaczynam martwić, co to będzie jak trzeba będzie wrócić do pracy..., a trzeba będzie i to już pod koniec grudnia. Za szybko czas ucieka.

Póki co złożyliśmy wnioski o paszporty dla nas i dla Miśka i jak się uda chcemy jechać do Chorwacji. Dużo ludzi mówi , że to szaleństwo, ja też do końca nie jestem przekonana, czy taka daleka podróż to dobry pomysł, ale jeszcze zobaczymy.

Zaraz ma wpaść chrzestny Michałka ze zdjęciami z chrzcin, bo właśnie, zapomniałam dodać , że 14 sierpnia robiliśmy chrzcinki. Było bardzo sympatycznie, a Michałek był grzeczniutki i sobie smacznie spał w kościółku. Jednym słowem cudowne mamy dziecko. Aż się nabiera ochoty na drugie hihi.

Kto wie, kto wie.... póki co lekarz kazał nam uważać, żeby za szybko czegoś nie nabroić, bo po cesarce nie można, ale naszczęście ochota i na to wróciła :))))))))  i mąż szczęśliwy i ja też :))))))))

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

Alison właściciel bloga:
Alison

Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym.

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Piątek, 23 Październik 2020
| Rejestracja