Nie możemy się Ciebie doczekać Synku :)

2017-06-29 20:24

Problem z wyborem idealnego imienia

Witam Was serdecznie, 

To mój pierwszy post na blogu. Aktualnie jestem w szóstym miesiącu ciąży i zaraz po wakacjach przywitamy na świat nasze pierwsze dziecko. Będzie to Synek. Jesteśmy przeszczęśliwi. Wszystkie badania póki co wychodzą bardzo dobrze a wiadomo, że dla każdego rodzica zdrowie jego dziecka jest najważniejsze.

Powolutku urządzamy pokoik naszemu maleństwu. Już wybralismy mu kolor ścian (pastelowy błękit), a mebelki chcemy kupić białe, jak na razie mamy jedynie łóżeczko i przewijak. Mamy jednak mały problem. Nie wiemy, na jakie imię dla Synka się zdecydować. Powiem Wam szczerze, że jest to dla mnie bardzo ważne i ten problem spędza mi sen z powiek. Zawsze chciałam dziecku dać współczesne imię jak Łukasz, Dawid czy Hubert ale od jakiegoś czasu chodza za mną klasyczne imiona jak Janek czy Franek. Co najlepszy mój ukochany nie pomaga mi w tej kwestii. Chciał nazwać naszego Synka imieniem swojego Dziadka, który Go wychował tj: Remigiusz ( w skrócie Remik ). Nie wiemy co mamy robić. Czuję wewnętrzną presję, że do czasu porodu nie wybierzemy jednego imienia i jak już będę w szpitalu podamy szybko przypadkowe imię. Wiem, że moje przemyślenia mogą się Wam wydawać śmieszne ale zwalam wszystko na buzujące hormony. Nie mam zachcianek na jedzonko więc wyładowuję to emocjonalnie. ;)

Jestem ciekawa, co miało wpływ w Waszym przypadku. Jak wybraliście imię i jak nazwaliście swoje pociechy? Chętnie poczytam.

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

AsiaJoasia88 właściciel bloga:
AsiaJoasia88

Hej :) Jestem Asia i mieszkam w Gdańsku z moim mężem Karolem. Aktualnie oczekujemy przyjścia na świat naszego Synka :)

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Niedziela, 16 Czerwiec 2019
| Rejestracja