GabiRaczek

2017-01-13 13:16

Pożyczki Extraportfel - opinia Gabi

Widzę, że tu koleżanka opisywała na swoim blogu przygodę z Vivusem, to ja może też opiszę swoją z podobną firmą czyli Extraportfel. Otóż nie mam żadnych długów, czyli też nie mogę mieć wpisów w KRD, bo nigdy nie miałam żadnego niespłaconego kredytu.

 

Dostałam reklamę na maila darmowej pożyczki w Extraportfel na 2000 zł na 45 dni za darmo. Jako, że kiedyś korzystałam z pierwszej darmowej pożyczki w Vivus i rzeczywiście była za darmo, to z mniejszymi już tym razem obawami zdecydowałam się na ten Extraportfel.

Złożyłam wniosek online na te 2000 zł i został odrzucony. Nie wiem dlaczego, może nie mam coś w BIK po tym Vivusie, ale spłaciłam tamtą pożyczkę w terminie. Kiedyś próbowałam w Wonga wziąć pożyczkę na 60 dni za 10 zł i też mi odrzucili.

Wydaje mi się, że to kwestia kwoty i te reklamowane kwoty pierwszej darmowej pożyczki to bardziej zabiegi marketingowe. Ogólnie chyba lepiej jest wziąć mniejszą kwotę, wtedy mamy większe prawdopodobieństwo, że wniosek zostanie zaakceptowany. Łatwiej chyba dostać mniejszą pożyczkę w dwóch firmach niż większą w jednej. Oczywiście cały czas mówię o sytuacji nowego klienta, bo poza promocją nie korzystam z takich pożyczek bo są po prostu za drogie.

Myślałam jeszcze o Lendon, ale to jest ta sama firma co Extraportfel, więc pewnie byłoby to samo. Z resztą nie zaryzykuję, że wezmę dwa razy pierwszą darmową pożyczkę w niby dwóch różnych firmach,  które są w zasadzie jedną firmą, a potem się okaże że jedna jest zostanie potraktowana jak normalna i z normalnymi odsetkami i opłatami, które są dość wysokie w każdej tego typu firmie.

Dość dziwne bo zarówno Lednon jak i Extra Portfel mają dobre opinie w Intenrcie:

Pożyczka Extra Portfel - opinie na http://antyhaczyk.blogspot.com

https://antyranking.blogspot.com/2016/08/extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html

Komentarze (2):

 1. Amilia
  2017-01-13

  Te reklamowane kwoty ciężko dostać jako nowy klient, tak jest w większości firm pożyczkowych.

  Amilia
 2. Monikala
  2017-01-13

  Extra Portfel ma fajną ofertę pierwszej pożyczki za darmo, bo na 45 dni, ale chyba najlepszy jest Vivus.

  Monikala

Profil

GabiRaczek właściciel bloga:
GabiRaczek

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Piątek, 28 Luty 2020
| Rejestracja