Moja pierwsza ciąża, mój pierwszy blog

 • komentarze
  0
  2009-05-11

  Wiercioszek

  Dokładnie dwa dni po ślubie dostałam pierwszego mocnego kopniaka i od tej pory tak już codziennie, wieczorem obowiązkowo - czasami aż ciężko usnąć, na dzień dobry tez się wierci no i jakby tego było mało to jeszcze popołudniu – straszna „wiercipięta” – ciekawe kto to będzie …. Teraz to już czuje go/ją codziennie i wiem że na pewno tam jest i wszystko jest ok:)

 • komentarze
  0
  2009-04-17

  Czuję ruchy dziecka!

  W końcu widać jakieś zmiany! Mój brzuch nabiera kształtów. Jest jeszcze mięciutki, ale wyglądam już tak, jakbym się baaardzo najadła :) Dokładnie 16 kwietnia poczułam pierwsze ruchy dziecka. Dziwne uczucie … jakby coś mi pełzało w brzuchu. No cóż w końcu rośnie nam mały człowieczek … Przygotowań do ślubu ciąg dalszy……

 • komentarze
  0
  2009-03-15

  Marcowa kontrola

  Standardowo badanie moczu i krwi – wszystko prawidłowo. Zrobiłam sobie także zdjęcie usg. Mój malutki wygląda już jak człowieczek :) Tzn. widać główkę, nóżki, rączki i nos. Kolejna wizyta: 09.04.2009 Jeżeli chodzi o mój wygląd, to brzuszka jeszcze nie widać, natomiast zaczynają mi dolegiwać bóle krzyża. Czasami też odczuwam bóle dolnych części brzucha.

 • komentarze
  0
  2009-03-08

  Nie jestem sama!

  Tego właśnie dnia dowiedziałam się, że moja druga siostra też zostanie mamą! Cóż za wspaniała nowina dla naszej rodziny. Zawsze marzyło się nam, żebyśmy miały dzieciaczki w tym samym wieku - i udało się !!

 • komentarze
  0
  2009-02-12

  Kolejne zmiany

  Ja i Michał zaczęliśmy przygotowywać się do formalności związanych ze ślubem, który odbędzie się 9 maja 2009 roku. Wówczas będę w 5 miesiącu ciąży. Mam nadzieję, że brzuszek nie będzie bardzo widoczny – jestem osóbką małej postury, więc dzieciaczek też nie powinien być już olbrzymem ;) Znalazłam piękną suknię ślubną – już się szyje dla mnie :)

 • komentarze
  0
  2009-02-05

  Wizyta

  To moja druga wizyta. Lekarka założyła mi kartę ciąży, w której zanotowane mam wyniki badań moczu, morfologii, cukru i inne. Wg kalkulatora wagi ciąży wychodzi mi, że przytyję ponad 15 kg :) W dalszym ciągu mam nudności oraz złe samopoczucie. Jestem senna. Co chwilę mam smaki na coś słodkiego, a podobno jeżeli ma się ochotę na słodycze – to będzie dziewczynka. Ahhh jakbym chciała! U mnie w...

Profil

Natalia właściciel bloga:
Natalia

Załóż bloga!
Poniedziałek, 1 Marzec 2021
| Rejestracja