Zrozumiec Kobiety

2019-11-25 15:22

Balony reklamowe

Zadaniem reklamy jest dotarcie do każdego odbiorcy, niezależnie od jego wieku. Balony reklamowe zapewnią zainteresowanie także tych najmłodszych z nich. Dzięki wytrzymałej lateksowej powłoce nasze balony odznaczają się dużą trwałością. Solidnie wykonane nadruki po nadmuchaniu balona zajmują powierzchnię o rozmiarach 25x25 cm, dzięki czemu reklama jest wyeksponowana w odpowiedni sposób. Oferujemy liczne wersje kolorystyczne, a do każdego zestawu dodajemy także gratis pakiet koszyczków i patyczków, dzięki którym balony będą wygodniejsze podczas ich trzymania. Balony reklamowe przyciągają wzrok i sprawiają, że Twoja firma zostanie zapamiętana i dobrze kojarzona. Ucieszą one dzieci, które chętnie ozdobią nimi swoje pokoje. Będą także doskonałą ozdobą każdej imprezy firmowej.

Balony z logo, jak i inne gadżety typu smycze reklamowe produkujemy dla Państwa od wielu dobrych lat. Przez te lata praktyki doskonale nabraliśmy bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy stale z nich korzystają.

Balony reklamowe od SpiroPrint - oferta

Balony z logo lub innym nadrukiem wykonujemy dla Państwa według ścisłych reguł zawartych w projektach klienta. W naszym asortymencie posiadamy lateksowe (gumowe) balony reklamowe o pastelowych kolorach o średnicy 30 centymetrów (12 cali). Nadruk nanoszony na Państwa balon w początkowej wielkości ma 15 x 15 cm, zaś po napompowaniu osiąga rozmiary 25 x 25 cm. Pomimo 10-centymetrowego wzrostu nadruk w dalszym ciągu zachowuje dobry wygląd. Ważne jest tutaj także odpowiednie napompowanie go. Sam nadruk wykonywany jest za pomocą technologii sitodruku.

Poniżej znajdą Państwo formularz, którzy znacznie ułatwi zakup. Z góry dobieramy kolor, a dzięki temu nasi pracownicy nie mają miejsca na popełnianie błędów przy doborze. Same balony sprzedajemy w paczkach po 100 sztuk. Nie ma możliwości swobodnego doboru ilości balonów. Jednak w ramach tego, gratisowo do każdego zamówienia dodajemy patyczki i koszyczki.

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

ZrozumiecKobiety właściciel bloga:
ZrozumiecKobiety

Człowiek legenda, przemierzył pół świata, zwiedził dziesiątki krain w poszukiwaniu odpowiedzi na postawiony sobie cel życiowy. Jak zrozumieć kobiety?

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Czwartek, 16 Lipiec 2020
| Rejestracja