Zrozumiec Kobiety

2019-12-04 10:46

Smycze reklamowe dla firm

Smycze reklamowe stanowią jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Są pomocne w przechowywaniu pod ręką kluczy, pendrive’ów czy telefonów, ponadto pozwalają rozpoznać pracowników i wyróżnić ich z tłumu. Także identyfikatory, długopisy i inne drobiazgi dzięki smyczom będą zawsze dostępne. To uniwersalne produkty, które pasują do każdej płci i wieku, mogą też stanowić stylowy dodatek do stroju. Smycze z nadrukiem oferowane przez naszą drukarnię cechują się wytrzymałym materiałem oraz mocnym zapięciem. Ich długość jest wystarczająca, aby przy pomocy techniki sublimacji nanieść na nie dowolną grafikę. Jest to jeden z najpopularniejszych produktów na targach promocyjnych, warto zatem zadbać o zaopatrzenie się w kilka zestawów tego gadżetu.

Smycze reklamowe, smycze z nadrukiem czy taśmy VIP jak w końcu?

Na smycze do kluczy określeń jest od groma. Mówimy na nie smycze do kluczy, smycze reklamowe, smycze z nadrukiem czasami nawet taśmy VIP. Wszystko zależy od ich przeznaczenia, sposobu i tworzywa z jakiego zostały wykonane. Samych cech, które je dzielą jest z pewnością więcej. Jednak najpopularniejszym i najbardziej powszechnych zastosowaniem dla smyczy reklamowych są zdecydowanie klucze. Nigdy nie masz pojęcia gdzie zapodział Ci się klucz? Może chcesz pozbawić tego problemu Twoich pracowników albo klientów? Z pewnością smycze reklamowe od Spiro Print przyjdą w tej kwestii z pomocą.

Wracając jednak do pytania jak poprawnie w naszym przypadku powinien nazywać się ów wynalazek? Smycze reklamowe, a dlaczego? Bo taką rolę będą pełnić dla Twojej firmy. Smycze reklamowe świetnie sprawdzą się jako upominek z logo Twojej firmy dla klienta albo współpracowników. Mogłoby się wydawać, że jest to mała i tym samym mało znacząca rzecz. Jednak tak naprawdę smycze z nadrukiem odpowiednio charakterystycznym, często będą rzucały nam się w oczy.

Smycze reklamowe w Spiro Print

Z pewnością smycze to najpopularniejszy z gadżetów reklamowych na rynku. Stosujemy je nie tylko do kluczy, o których wspomnieliśmy, ale i do szeregu innych gadżetów takich jak pendrive'y, plakietki czy powerbank'i.

Smycze reklamowe na zmówienie od Spiro Print wyróżniają przede wszystkim: różnymi wersjami kolorystycznymi, szerokim wybórem modeli, różnymi technikami nakładania nadruku.

Naszym klientom dajemy możliwość nadruku zarówno z jednej jak i z dwóch stron. Produkujemy smycze zarówno full print jak i z samym logiem firmy. Co więcej sama smycz może być zastosowana w breloku, smyczy GSM, opasce eventowej czy card holderze. Wybór należy do Was!

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

ZrozumiecKobiety właściciel bloga:
ZrozumiecKobiety

Człowiek legenda, przemierzył pół świata, zwiedził dziesiątki krain w poszukiwaniu odpowiedzi na postawiony sobie cel życiowy. Jak zrozumieć kobiety?

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Niedziela, 9 Sierpień 2020
| Rejestracja