Alinanovablog

2019-05-30 10:05

Chrzest i chrzciny dziecka

Kilka miesięcy po urodzeniu dziecka przychodzi czas na jego chrzest. W Polsce najczęściej chrzci się dzieci między 2-3 miesiącem życia a czasem, kiedy osiągnie roczek. Warto zadbać wcześniej o odpowiednią organizację całej ceremonii, gdyż niektóre terminy mogą być bardziej oblegane. Święta Bożego Narodzenia, czy Wielkanocy oraz długie weekendy to czas, kiedy na uroczystość decyduje się więcej rodziców niż zwykle. Trzeba też ustalić z proboszczem, czy zgadza się na dany termin, gdyż w niektórych parafiach chrzty odbywają się tylko w konkretne niedziele miesiąca.

 

Kiedy już wszystko jest formalnie ustalone, rodzice chrzestni wybrani a goście zaproszeni, pora na przyjęcie z okazji tego wyjątkowego dnia. I tutaj znowu najlepiej wybrać interesujący nas lokal odpowiednio wcześnie, tak aby zarezerwować salę na odpowiadający nam termin. Nie warto oszczędzać na przyjęciach organizowanych w domu, gdyż jako rodzice będziemy musieli skupić się na gotowaniu, obsłudze gości i sprzątaniu, a nie na tym co jest tego dnia najważniejsze.


Aby w pełni cieszyć się i świętować chrzest naszej pociechy najlepiej wybrać renomowaną restaurację. W Warszawie takim miejscem niewątpliwie jest https://www.loft44.pl/pl/prtm/12/imprezy-okolicznosciowe . Loft44 jest klubem zlokalizowanym w sercu stolicy. To uniwersalna przestrzeń, która oferuje nieskończone możliwości organizacji małych i dużych imprez okolicznościowych. Klub zmieści od 350 osób (w układzie siedzącym) do aż 1000 (w układzie stojącym). Zapewnia zaplecze cateringowe, wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz profesjonalną obsługę. Wszystko to sprawi, że my jako rodzice oraz nasi goście zapamiętają to wydarzenie na dłużej, a za kilka lat razem z dzieckiem będziemy mile wspominać dzień, w którym dołączyło do grona chrześcijan.

 

Profil

alinanova właściciel bloga:
alinanova

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Piątek, 15 Listopad 2019
| Rejestracja