oczekiwanie

2011-01-12 10:05

babammmmm

No cóż, starania musimy odłożyć niestety na poźniejszy termin. Złamałam nogę i czeka mnie jeszcze jedna operacja- wyciągnięcie śrub. Zupełnie jednak nie orientuję się kiedy ma to być.

Mieliśmy doskonały plan, powiedział mój mąż.
Mierzę temperaturę, obserwuję śluz, skorzystałam z kalkulatora dni płodnych, miałam w planach zakupić kolejne testy owulacyjne.
Cykle obserwuję już od bardzo dawna, więc łatwo przychodzi mi wyznaczanie tych kilku dni płodnych. W poprzednich miesiącach tuż przed owulacją różnie się składało - mąż miał dużo pracy i był zmęczony, kłócilismy się, ja miałam wyjazdy i goniłam z jęzorem na brodzie żeby zdążyć być w tych dniach w domu, jednak nigdy nie odpuszczaliśmy. 
I tak oto tłumaczyliśmy sobie dlaczego się nie udaje - zbyt dużo stresu i napięć przed. 
W tym cyklu postanowiliśmy, że ten tydzień, chociaż by się paliło i waliło, jest dla nas. Relaks w tym tygodniu bo początek następnego miał być najważniejszy Smile
Mieliśmy doskonały paln, powiedział mój mąż.

UWAGA ZAPAMIĘTAĆ ( zaczerpnięte z moich notatek z zjęć marketingu na studiach)

DOBRY (w domyśle doskonałyPLAN JEST ZAWSZE ELASTYCZNY I MOŻNA GO DOSTOSOWAĆ DO RÓŻNYCH SYTUACJI.

Tak mój mężu, masz rację - doskonały. I CIĄGLE GO MAMY Smile

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (1):

  1. nikola
    2011-01-27

    Witaj jakbym czytała moją historię z zeszłego roku:) w dniu kiedy wróciłam od lekarza z receptą w ręce na leki które miały pomóc w zaplanowaniu ciąży niestety trach i złamałam noge złamanie otwarte itd... operacja śruby więc powiem Ci tak na rok musisz zapomnieć o tych palnach po 9 mc wyciagli mi sruby zdołu a po roku wszystko i dopiero potem zaczełam nowe starania ale nie stetyzakonczyły się poronieniem :(

    nikola

Profil

ance właściciel bloga:
ance

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 28 Październik 2020
| Rejestracja