oczekiwanie

2011-01-05 18:00

znów w punkcie wyjścia

To takie błędne koło: starania, nadzieja że się udało, rozczarowanie, potem znów nadzieja , starania i tak w kółko. 5 cykl starań rozpoczęty... nie wiem jak opisać teraz moje uczucia, to nie jest rozczarowanie, to nie jest smutek, to nawet nie jest pustka po tym że znowu się nie udało, poprostu nie czuję nic.


Dziś kupowałam cudowne maleńkie ubranka dla bobasków moich kuzynów. Rok 2010 w mojej rodzinie obfitował w dzieci. Są zagranicą i teraz nadarza sie okazja 'podania' im prezentów.


Nie mogę się pozbyć myśli, że ze wszystkim jestem jakby do tyłu... z wszystkimi sferami mojego życia. Dopada mnie jakies takie dziwne uczucie, może zazdrość, że innym idzie lepiej, że pierwsi coś osiągają w życiu, a ja dopiero co zaczynam lub po nich dobiegam do celu. Całe życie byłam zawsze druga, w nauce druga w klasie, na zawodach druga, na konkursach druga. Liczba 2 mnie prześladuje :P


Coś mi się wydaje, że kondycja mojej psyche nie będzie sprzyjała poczęciu w tym cyklu.

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (2):

 1. TimeToSay
  2011-01-09

  Witaj!
  Czytam z zaciekawieniem Twojego bloga, bo jestem na tym samym etapie starań o dzidziusia co WY:) W grudniu był nasz 3 cykl....myśleliśmy, że w prezencie gwiazdkowym przekażemy wspaniałą nowinę, ale nie....niestety. Nie tylko Wy macie pod górkę:) I niby na zawodach zdobywałam drużynowo pierwsze miejsca to jednak w tym przypadku jestem już po za podium, ale zdobędę go- tak samo jak i Wy :) pozdrawiam cieplutko i czekam na nowe wpisy:)

  TimeToSay
 2. EmiliaW.S
  2011-01-21

  Witam,
  Wytrwałości życzę i może troszkę optymizmu.
  Wiem co to znaczy, wraz z mężem staraliśmy się o dziecko rok potem odpuściliśmy liczenie, przeliczanie i w tym czasie udało mi się zajść w ciążę. Mój synek ma teraz 14 miesięcy i bardzo chcieli byśmy mieć drugie dziecko. Znów zaczynamy od liczenia, przeliczanie. Puki co nic z tego... może jednak lepiej przestać hehehe...
  Trzymam kciuki :)

  EmiliaW.S

Profil

ance właściciel bloga:
ance

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 28 Październik 2020
| Rejestracja