W pogodni za szczęściem

2018-01-08 21:45

Jak szybko zwiększyć masę mięśniową

Zbudowanie sylwetki o zarysowanych mięśniach, wymaga utrzymywania aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania przez dłuższy czas. Zazwyczaj to złożony i skomplikowany proces. Istniej jednak sposoby na to, jak szybko zwiększyć masę mięśniową.

By szybko zwiększyć masę mięśniową, należy zadbać o dobrze zbilansowaną dietę oraz dodatni bilans kaloryczny. Mięśnie muszą mieć odpowiedni zastrzyk energii do wzrostu, którą pobierają z białek, tłuszczów i węglowodanów. Istotne jest, by spożywane posiłki były jak najmniej przetworzone i zawierały prawidłową ilość makro i mikroskładników. Dzięki temu, dostarczymy odpowiednią ilość wartości odżywczych. W celu dobrania odpowiedniej ilości kalorii potrzebnych do spożycia w ciągu dnia, warto skorzystać z porady dietetyka lub dostępnych w sieci kalkulatorów zapotrzebowania energetycznego.

Spożywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków jest bardzo istotne, jednak nie wystarczy do szybkiego przybrania masy mięśniowej. By tego dokonać, należy wykonywać odpowiednie treningi siłowe minimum trzy razy w tygodniu. Wbrew pozorom, wystarczy już godzina dziennie spędzona na siłowni. Warto zadbać o to, by trening został odpowiednio dobrany i urozmaicony. Dzięki temu, będziemy szybko i efektywnie rozwijać masę mięśniową.

Podczas procesu zwiększania masy mięśniowej, istotna jest także odpowiednia suplementacja. W codziennym żywieniu ciężko o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin, minerałów oraz związków, niezbędnych do kształtowania sylwetki. Dlatego stworzono skuteczne tabletki na masę mięśniową, uzupełniające niedobory substancji odpowiadających za regenerację oraz przyrost tkanki mięśniowej. Najlepsze z nich, działają kompleksowo, ponieważ zawierają najpotrzebniejsze składniki, m.in. kreatynę, l-argininę, BCAA, witaminy oraz minerały.

Regeneracja jest bardzo ważna w zwiększeniu masy mięśniowej, dlatego nie można o niej zapomnieć. W czasie odpoczynku,  mięśnie zwiększają swoją objętość. Podczas tego procesu, należy pamiętać o dostarczeniu odpowiedniej ilości zdrowych posiłków w ciągu dnia.

Przyjedź do strony http://corda.com.pl

 

następny post wstecz
Piątek, 14 Sierpień 2020
| Rejestracja