Opinie Agnes

2017-08-03 16:24

Nest Bank - moja opinia i test "darmowego" konta osobistego...

Pod koniec października 2016 roku z rynku bankowego w Polsce zniknął Smart Bank i BIZ Bank. Zostały one zastąpione przez nowy bank pod wiele mówiącą nazwą Nest Bank. W porównaniu do swoich poprzedników nowy bank nieco zmienia swoją strategię, ma być bankiem przede wszystkim rodzinnym. Jednym z jego sztandarowych produktów jest konto osobiste. Czym różni się konto osobiste w Nest Banku od kont osobistych oferowanych przez inne banki?

Cechy charakterystyczne konta osobistego w Nest Banku

Klienci mogą założyć konto osobiste Nest Konto. Jest to konto, które mogą założyć tylko osoby pełnoletnie – na dzień dzisiejszy w ofercie Nest banku nie ma możliwości założenia konta młodzieżowego. Konto można założyć nie tylko w placówce banku, ale także przez telefon, internet lub korzystając z pomocy aplikacji mobilnej. Wybierając jedną z trzech ostatnich możliwości nie musimy nawet udawać się do banku w celu podpisania umowy – dostarczy ją nam kurier. 

Jakie opłaty nas czekają w związku z kontem osobistym w Nest Banku? 

Praktycznie żadne. Za założenie i prowadzenie konta nie są pobierane żadne opłaty, podobnie zresztą, jak za wydanie karty płatniczej do konta. Nie zapłacimy także za wypłaty gotówki z bankomatu. Co więcej, możemy bezpłatnie wypłacać gotówkę w każdym, dowolnie przez siebie wybranym bankomacie. Bezpłatne są również wykonywane przez Internet lub aplikację mobilną polecenia stałych płatności oraz przelewy internetowe. 

Produkty oszczędnościowe dla posiadaczy konta osobistego

Osoby, które założą w Nest Banku konto osobiste mogą dodatkowo wybrać jeden z niezwykle interesujących produktów oszczędnościowych. Dla posiadaczy kont osbistych Nest Bank przygotował:

 • konto Nest Rodzinne Oszczędności – to prowadzone bezpłatnie konto oszczędnościowe, dla osób zainteresowanych długofalowym oszczędzaniem. Posiadanie tego konta wiąże się nie tylko z możliwością zgromadzenia większych oszczędności dzięki oprocentowaniu, ale także dzięki specjalnej premii, której wysokość zależmy od liczby posiadanych dzieci i czasu oszczędzania;
 • konto Nest Oszczędności.

Wielkim plusem konta osobistego w Nest Banku jest fakt, iż za jego założenie i prowadzenie bank nie pobiera żadnych opłat. To konto rzeczywiście kosztuje nas 0 złotych.

Także konto Nest Bank ogólnie jak najbardziej polecam praktycznie darmowe i z niezłym oprocentowaniem.

Źródła www mojego małego opracowania:

 1. moje własny test konta nest banku
 2. opinie o nest banku na http://bankowe-konta.info
 3. recenzja na http://konto-w-banku.pl

Komentarze (2):

 1. kowala1990
  2017-08-20

  Moim zdaniem warto czasem poszukać czegoś głębiej, aby być bardziej zadowolonym. W końcu konto to poważny wybór, dlatego warto pomyśleć o czymś najlepszym.

  kowala1990
 2. ircia24
  2017-09-03

  Każdy z nas potrzebuje bezpiecznego miejsca, dla swoich pieniędzy. Nie sztuką jest przecież zainwestowanie kasy, czy zarobienie jej i rzucenie gdzieś w domu, to kończyć się może kradzieżą, lub zniszczeniem pieniędzy. Tak, gdy kasa jest w banku nie powinniśmy się martwić. Warto jest założyć swojemu dziecku konto dla młodzieży, dzięki niemu nasza pociecha będzie mogła nauczyć się zarządzania finansami, nie wyobrażam sobie bym miał kiedykolwiek przestać korzystać z konta.

  ircia24

Profil

kaszubka właściciel bloga:
kaszubka

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 21 Listopad 2018
| Rejestracja