nasz pierwszy bobas

2010-04-20 00:21

4 mc 5 dni - szaleństwo pieluszkowe cd :)

Przyszła kolejna dostawa pieluszek wielorazowych dla Milenki. Te dzisiejsze są chyba najlepsze z wszystkich dotychczasowych. Rozmiarowo wyglądają na mniejsze od pampersów3, które Milenka jeszcze od czasu do czasu nosi. Za zgrabność i wygląd dostają ode mnie 10 pkt w skali 1-10. Jeśli w użyciu będą równie fajne to chyba zamówię sobie jeszcze kilka tego typu.

W sumie mam już zestawy na 14 zmian pieluchy. Czyli prawie 3 dni pieluchowania na wielorazówkach a potem ok 1 doba na pampersach czekając aż wielorazówki wyschną :) Moje dwie koleżanki, które razem ze mną postanowiły pieluchować naturalnie przegoniły mnie i obydwie powiedziały już definitywnie pampersom papa. Jedna  ma u siebie po jednym egzemplarzu z chyba każdej pieluchy która pojawiła się na rynku (hihihi), a druga przetestowała tylko jeden rodzaj i stwierdziła że "to jest to", po czym dokupiła identycznych pieluch na tyle, że pampersy poszły do lamusa.

A ja eksperymentuję i mam w tym olbrzymią frajdę. Papierowe pampersy w życiu nie dały by mi tyle radości :) Zaczynam popadać w nałóg nazywany na forach pieluszkoholizmem :)

A poniżej mój dzisiejszy śliczny zakup. Milenka wygląda w tych pieluszkach po prostu rozkosznie :)

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Czwartek, 24 Wrzesień 2020
| Rejestracja