nasz pierwszy bobas

2010-06-18 22:35

6 mc 3 dni

I skończyło się łatwe i szybkie zasypianie.

Malutka nauczyła się płynnie zmieniać pozycję z brzuszka na plecy i na odwrót. Dodatkowo stała się niesamowicie ruchliwa. Nóżki do góry i przerzucamy na prawą stronę. Głowe wyginamy w lewo, robimy przewrót na brzuch i juz lezymy w poprzek łóżeczka na brzuchu. Łóżeczko w poprzek oczywiście jest na nią za krótkie więc nóżki wystają między szczebelkami. Potem następuje albo a)zaklinowanie i płacz do mamy o ratunek albo b)mega wygibas który jakimś cudem sprawia że Milenka lezy wzdłuż łóżeczka na plecach tyle że tyłem do kierunku jazdy z nogami na poduszce.

W takiej sytuacji posiadanie w łóżeczku poduszki przestało mieć sens. Więc poduszkę zabrałam. I szkoda że nie produkują kwadratowych łózeczek ;) wtedy spanie w dowolnym kierunku byłoby dla bobasa tak samo wygodne :)

Opisane powyżej piruety to zazwyczaj dopiero poczatek. Teraz przed snem robi sobie zawsze maratony gimnastyczne, co wydłuża proces zasypiania średnio o 20 minut . Ale oglądanie pozycji w jakich dopadł wreszcie naszą gimnastycznę sen - BEZCENNE !!!!!! :) :) :)

Pozycja zaśnięcia z wczoraj: głowa w lewo, nogi prawie w szpagacie przy czym jedna podniesiona do góry i oparta o poręcz łóżeczka, prawa ręka za głową a w lewej ściska na brzuchu grzechotke :)

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Wtorek, 14 Lipiec 2020
| Rejestracja