nasz pierwszy bobas

2010-06-23 17:06

6 mc 8 dni

Jeszcze trochę i będę mogła powiedzieć o sobie że znowu jestem piekna ;-) (Mężuś gdyby to usłyszał to pewnie by się wkurzył, bo "jakim prawem śmię twierdzić że jego żona dotychczas nie była piękna!!!!! " :))

Schudłam juz do wagi sprzed ciąży !!!  A nawet mam o dwa kilo mniej niż przed ciązą. Jeszcze 5 kilo i będę super zadowolona. Zaczełam jakieś wypasione ćwiczenia na brzuch. Maja dać kaloryferek w 6 tygodni....  No zobaczymy czy nie wymiękne po 4 dniach bo wydają sie być mega męczące.

Dieta mojego męża (proteinowa) jest rewelacyjna !!!!!  Wprawdzie nie moge już patrzeć na nabiał i kurczaka i czasem wolę nie jeść nic niż wcisnąć w siebie jogurt ale  CELLULIT ZNIKNĄŁ DO ZERA !!!!!!!!!!!!! A przed porodem w skali od 0-10 miałam go na 30 punktów !!!  I rozstępy zredukowały się o 3/4.   No jeżeli efektem ubocznym odchudzania ma być zniknięcie cellulitu i rozstępów to ja nie mam pytań :D

Obrączki nadal nie mam na palcu. Czekam aż schudnę tyle ile chcę i wtedy pójdę ją skleić i dopasowac do nowego rozmiaru moich dłoni.

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Niedziela, 23 Luty 2020
| Rejestracja