Szukając dziecka w kapuście

2010-01-18 19:15

Dzien Babci i Dziadka i pierwszy bal karnawałowy

Tak właśnie było w poprzednim tygodniu. Tydzień pełen emocji, imprez i napięć.

Zaczęło się od Dnia Babci i Dziadka. Trzeba było wziąć wolne w pracy i wszystkich Dziadków odebrać z dworców, pksów i pociągów. Logistycznie udało się nawet zjeść z mamą obiad. Nie pamiętam żebym miała ostatnio taką okazję, chyba jakieś 10 lat temu studiująć. A teraz wziełam urlop, powłóczyłam się po galerii i odebrałam mamę z dworca. Zaprosiłam ja na obiad i pierwszy raz od wieku zjadłam gdzieś na mieście z moją mamą, mając czas dla nas tylko, bez gonienia pomiędzy dziećmi i domowych szalenstw. Taka krótka chwila gdzie sie nie śpieszysz. To tak jak to włóczenie się po galerii, w ciągu zwykłego dnia pracy, bez celu, nie szukając nic chodzisz i a może coś sie trafi.

Później wraz z mamą odebrałam tesciów i zaprowadziłam wszystkich na długo oczekiwany występ.

Przyszedł nawet mój mąż, więc Antoś miał chyba najliczniejszą obstawę. WARTO było bo nasz jako jedno z niewielu dzieci mówił wszystkie wierszyki, co sił w plucach śpiewał piosenki. Nawet Pani przyszła go pochwalić że jest facet pierwsza klasa, ciągnął grupę na próbach i teraz dał z siebie wszystko.

Byłam dumna, wzruszona, dziadkowie też, mąż tez. Udał sie nam mały facecik.

Na dzień nastepny jeszcze bal karnawałowy i przebranie za Pirata, a Pirat z niego uroczy, z zakrytym okiem, szczęsliwy tak się wyszalał ze po całym tygodniu ciężkich chwil w weeken z nadmiaru emocji dał nam równo popalić. Zamiast na imprezie piratem powinnien byc diabłem, bo taki też bywa.

Niech ktoś nie pomyśli iż co ciepłe, grzeczne kluchy. Co to to nie. to wielki charakter w małym ciele.

Jeszcze dentysta, lakierowanie zębów i mój mały mężczyzna potwierdził, że jesteś bardzo odważnym dzielnych chłopczykiem. No i jak nie być dumnym??

 

A staraniowo nadal klops- 7 miesięcy w plecy i nic, a jak ktoś powie ze płodzenie dzieci jest proste to chyba się zastrzelę.

Pozdrawiam

 

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Komentarze (0):

Brak komentarzy.

Profil

monika właściciel bloga:
monika

Mama cudownego syneczka, zakręcony pozytywnie mop manager i człowiek tryskający optymizmem. Dom, rodzina to sens życia, a praca to środek by życie było łatwiejsze i ciekawsze. Cieszę się z chwili w jakiej jestem i z tego jaka jestem.

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 24 Luty 2021
| Rejestracja