Wszystko o oknach

2020-06-03 21:56

AKCESORIA OKIENNE - Plusy i minusy okien plastikowych

AKCESORIA OKIENNE

Dzięki akcesoriom możesz uzyskać wszystko, co chcesz dla swojego okna aluminiowego, odwiedzając dział okna PCV w Warszawie Okno PCV, w którym akcesoria są w sprzedaży. Spełniamy każdą zachcianke klientów związaną z oknami PCV, takimi jak zmiana okien oraz drzwi, montaż nowych drzwi i okien oraz konserwacja zainstalowanych okien i drzwi, to co robimy najlepiej. Okna PCV w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie w pracy z szefami lokali i branżą budowlaną. Posiadamy dużą gamę akcesorii mocujących drzwiczki do okien skrzydeł z możliwością wyboru dowolnego modelu. Zawieszki do naszych okien oferują regulowane przykręcane okucie, które łączy oba skrzydła i ustawia je na prosto. Łączniki zapewniają szybką obsługę, ale nie wymagają regulacji. Elementy mocujące skrzydła oparte są na tradycyjnych wzorach, ale z niewielką regulacją. Podnośniki okien są zainstalowane na skrzydle w środku budynku, aby pomóc w unoszeniu okna przy otwarciu. Potrzebne są dwa podnośniki skrzydła na skrzydło, chyba że okno jest niewielkim oświetleniem bocznym. Klamki okna są instalowane na zewnętrznym skrzydle oraz pomagają w otwieraniu skrzydła w dół, aby zrobić wentylację.


Czym jest okno z aluminium?

Według twórców i producentów systemów okiennych zastosowanie aluminium jest najlepszą innowacją w dziedzinie produkcji okien w ostatnich stuleciach. Dotyczy to zarówno okien drewnianych w ramie aluminiowej, jak i okien aluminiowych. Aluminium nie ulega deformacji, co jest bardzo ważne ze względu na trwałość okien, fasad, ogrodu zimowego i innych konstrukcji.

 

Niezabezpieczone aluminium utlenione, musi być pokryte powłoką ochronną, tj. Jest anodowane lub malowane. Aluminium jest zgodne ze wszystkimi normami środowiskowymi, nie jest szkodliwe dla zdrowia i jest w 100% poddane recyklingowi, dlatego jest to idealny wybór, ponieważ obowiązkiem każdego z nas jest ochrona przyrody i, oczywiście, dbanie o zdrowie naszych bliskich. Aluminium jest również łatwe w obsłudze: okna aluminiowe lub inne produkty muszą być jedynie myte i nie trzeba ich odmalowywać ani odnawiać w inny sposób. Dlatego aluminiowe okna będą ci służyć, dopóki nie będziesz chciał odnowić; jest to idealna inwestycja długoterminowa. Aluminium należy między innymi do kategorii materiałów niepalnych.

 

Plusy okien i drzwi aluminiowych:

-Aluminium jest odporne na elementy i nie rdzewieje.

Dzięki certyfikowanym wykończeniom powierzchni aluminiowe drzwi i okna zachowują swoją wydajność i estetykę przez cały okres użytkowania. Niezależnie od tego, czy mieszkasz wzdłuż wybrzeża w Sydney, czy na zachodnich przedmieściach, aluminium odporne na warunki atmosferyczne nadal zapewnia zwrot z inwestycji. Jeśli mieszkasz w miejscu o silnym wietrze, aluminium ze względu na to, że jest materiałem strukturalnie mocnym, jest zalecane zamiast drewna.

http://bud.aries-med.pl/

http://lux.aries-med.pl/

http://max.aries-med.pl/    

http://mix.aries-med.pl/    

http://vip.aries-med.pl/    

-Aluminium jest tańszą alternatywą dla drewna.

Tańsze niż drewno, aluminium oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. W dłuższej perspektywie, dzięki znacznie dłuższej żywotności i lepszej wydajności energetycznej, aluminiowe drzwi i okna również okazują się tańsze niż PVC, który jest słabszym i nieco mniej wydajnym materiałem.

 

Łatwiej jest dostosować aluminiowe okna lub drzwi, więc niezależnie od tego, czy chcesz zastąpić całą ścianę drzwiami, czy chcesz mieć unikalną konfigurację okna, liczba na dostawie aluminium i kosztorysu instalacji będzie z pewnością niższa niż drewna.

 

Minusy okien PVC:

Wadą tych drzwi jest plamienie z wody. Jeśli twoja konstrukcja jest zbudowana w stale mokrym miejscu, szczególnie w obszarze, w którym często pada deszcz, spodziewaj się znaleźć ślady na tych drzwiach.

 

Znaki mogą się z czasem powiększać. Chociaż nie rdzewieją, te znaki wyglądają nieestetycznie.

Dlatego rozważ tę wadę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Te drzwi są również stosunkowo droższe niż te wykonane z innych materiałów. Aluminium jest drogie, a ceny metali często się zmieniają. Utrudnia to budżetowanie z dużym wyprzedzeniem.

 

Mity odnośnie okien aluminiowych:

Patrząc na katalogi drzwi i okien, być może widziałeś, jak aluminium wyskakuje jako jeden z najlepszych sposobów projektowania wyrafinowanych i prostych ram drzwi i okien. Pomimo zajmowania znaczącej pozycji w branży fenestracji, aluminium jako materiał budowlany nadal budzi kontrowersje ze względu na wiele mitów wokół niego.

 

Rozważając zastosowanie aluminiowych ram do drzwi i okien, możesz otrzymywać mieszane recenzje dotyczące ich zalet i wad, pozostawiając Cię bardziej zdezorientowany niż wcześniej. Powodem różnych opinii na temat aluminiowych drzwi i okien jest ich popularność. Podobnie jak każda inna znana osoba lub przedmiot, także kilka plotek i mitów krąży o aluminiowych drzwiach i oknach.

 

W rzeczywistości jednak drzwi i okna wykonane z wysokiej jakości aluminium są strukturalnie najmocniejszymi rodzajami ram na świecie. Dlatego w tym artykule obalimy wszystkie mity dotyczące aluminiowych drzwi i okien i zastąpimy je prawdziwymi faktami, aby pomóc Ci zrozumieć ich prawdziwe zalety.

 

-Aluminiowe okna powodują kondensację.

Kondensacja to proces, w którym kropelki wody gromadzą się na zimnej powierzchni, powodując jej wilgotność. Jako metal, aluminium szybko się ochładza z powodu wahań temperatury i powoduje kondensację, powodując, że aluminiowe drzwi i okna są wilgotne i mokre. Jednak kondensacja wynika z wielu czynników, takich jak wilgotność powietrza, temperatura zewnętrzna, a także temperatura powierzchni szkła. I nie możemy całkowicie usunąć kondensacji z naszego życia; jednak współczesne aluminiowe drzwi i okna nie powodują dodatkowej kondensacji. Aluminium ma taki sam poziom izolacji termicznej jak drewno i PVC – jedyni  dwaj silni konkurenci ram drzwi i okien na rynku.

 

http://bud.aries-med.pl/    nie działa/nie wyświetla się
http://lux.aries-med.pl/    nie działa/nie wyświetla się
http://max.aries-med.pl/    nie działa/nie wyświetla się
http://mix.aries-med.pl/    nie działa/nie wyświetla się
http://vip.aries-med.pl/    nie działa/nie wyświetla się

 

 

-Okna aluminiowe nie są mocne.

Powszechne mity krążą wokół aluminium, które nie jest wystarczająco mocne ani trwałe, aby zapewnić bezpieczeństwo. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Aluminium ma najbardziej solidną integralność strukturalną niż wszystkie inne metale na świecie. Dzięki swoim właściwościom odpornym na uderzenia aluminium może przenosić duże obciążenia i zachowuje wymiary i szczelność drzwi i ościeżnic. Współczesne aluminiowe drzwi i okna są również wyposażone w doskonałe wielopunktowe systemy zamykania i hartowane szkło, aby zwiększyć ogólne środki bezpieczeństwa w domach i biurach.

 

-Okna aluminiowe są pozbawione duszy.

W dawnych czasach aluminiowe ramy były zawsze przedstawiane jako zwykłe srebrne, matowe i nie dodawały uroku Twojej przestrzeni. Znani byli z tego, że zewnętrzne domy i biura są nudne i monotonne, a także wywołują podobne wrażenie na temat wnętrz. Współczesne aluminiowe drzwi i okna to jednak zupełnie inna historia i są dostępne w wielu ekscytujących odcieniach i modnych stylach.

 

Jako materiał plastyczny aluminium można łatwo wygiąć w dowolny kształt lub rozmiar, aby uzyskać pożądany wygląd. Nudne, zimne, srebrne ramy przechodzą proces malowania proszkowego, aby nadać Twoim aluminiowym oknom radosny kolor, którego potrzebują, aby w mgnieniu oka zmienić przestrzeń z matowego na żywy. W systemie AIS Windows oferujemy pełne dostosowanie ram aluminiowych. Mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​każdej ramy i mogą być spryskane dowolnym wybranym kolorem, aby pomóc Ci zaprojektować idealne drzwi i okna, które podniosą wygląd Twojej przestrzeni.

 

Podsumowanie:

 

Wraz ze wzrostem kreatywnych innowacji w branży okien, zakupy drzwi i okien nie są już ograniczone do jednego lub dwóch rozwiązań. Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować okna, które zwiększają bezpieczeństwo w swoich domach i biurach, czy szukasz wzorów drzwi, które wykrzykują elegancję i wielkość, aby stworzyć luksusowe wejście, możesz znaleźć profile drzwi i okien, które pasują dokładnie do klimatu twojej przestrzeni .

 

 Czym jest PVC?

UPVC, znany również jako nieplastyfikowany polichlorek winylu, jest mało wymagającym materiałem budowlanym stosowanym jako zamiennik lakierowanego drewna, głównie do ram okiennych i parapetów przy instalowaniu podwójnych szyb w nowych budynkach lub w celu zastąpienia starszych pojedynczych szyb. Ma wiele innych zastosowań, w tym powięź, bocznicę lub snowboard. Ten sam materiał prawie całkowicie zastąpił użycie żeliwa do instalacji wodno-kanalizacyjnej i drenażu, który jest stosowany do rur odpływowych, rur spustowych, rynien i rur spustowych. Produkty te są często określane zbiorowo w branży remontowej jako „linia dachu”.

Warto wiedzieć, że PVC jest tańszą alternatywą dla drogiego drewna twardego i aluminium. Jest to popularny materiał ze względu na jego trwałość i jest opłacalną opcją. Może być również znany jako PVCU.

 

Plusy okien i drzwi PVC:

Niezwykła wytrzymałość, wszechstronność i niskie koszty utrzymania wynikają z produkcji polimeru winylowego, który jest związany z atomami chloru, więc ramy okienne nie są w rzeczywistości plastyczne i mogą dobrze współpracować ze stalą. Oznacza to, że właściciele domów nie będą mieli wysokich kosztów bieżących.

Obecnie wszystkie okna i drzwi PVC muszą mieć klasę energetyczną zgodną z przepisami budowlanymi i są dostępne w atrakcyjnych kolorach i wykończeniach drewnopodobnych.

 

Jeśli szukasz energooszczędności, PVC jest idealnym wyborem, ponieważ okna UPVC z oceną energetyczną są wyjątkowo energooszczędne. Mają bardzo niską przewodność cieplną ze względu na rodzaj materiałów stosowanych w produkcji. Dzięki temu ciepło nie ucieka tak łatwo, jak to możliwe w przypadku niektórych innych materiałów budowlanych.

Główną zaletą wszystkich wysokiej jakości produktów PVC jest to, że nigdy nie wymagają malowania, a jedyną konieczną konserwacją, jakiej naprawdę potrzebują, jest ścieranie wilgotną szmatką raz na kilka lat.

 

Minusy okien PVC:

-W przypadku pożaru materiał PVC ulega spaleniu. Dlatego łatwo traci kształt.

-Wytrzymałość okna z PVC jest mniejsza w porównaniu do aluminium i drewna.

-PVC ma niską odporność na zarysowania, dlatego zaniedbane po dłuższym czasie traci na atrakcyjności.

-Kolor PVC może blaknąć z powodu ekspozycji na światło słoneczne.

-Niektóre firmy okien i drzwi z PVC oferują gwarancję od 15 do 20 lat. Należy jednak pamiętać, że drewno i aluminium będą miały znacznie większą trwałość. PVC nie jest odporny na promieniowanie słoneczne i ciepło, a wraz z upływem czasu może stać się kruchy.

 http://hit.avitamed.pl/

http://mix.avitamed.pl/

http://sklep.avitamed.pl/

http://vip.avitamed.pl/

http://oknapcv.avitamed.pl/

Mity odnośnie okien PVC:

Dzisiaj, z powodu braku informacji, a czasem, co jest o wiele gorsze, z powodu błędnych i rozmytych informacji, ludzie często gubią się w wyborze okien.

Są drużyny „Aluminium”, drużyny „Drewniane”, drużyny „PVC” i niekończące się bitwy między nimi. Postanowiliśmy raz na zawsze zatrzymać zamieszanie i wyjaśnić najczęstsze mity dotyczące okien PVC.

 

-Profile PVC są zbyt drogie.

Koszt profili z PVC zależy od kilku czynników: liczby komór, wyboru profili, wyboru akcesoriów.

Innowacyjne technologie z każdym rokiem sprawiają, że produkcja jest bardziej opłacalna. Co więcej, polichlorek winylu jest wykorzystywany do uzyskiwania materiału na drzwi i okna, a proces produkcji nie jest tak żmudny ani drogi jak jego konkurencja. Dlatego cena jest konkurencyjna i rozsądna, dzięki czemu jest niedrogą opcją do zainstalowania w domu, biurze lub innym przedsiębiorstwie.

Ponadto okna PVC są energooszczędne i utrzymują w środku ciepłe powietrze. W chłodne miesiące wydasz do 50% mniej na rachunki za energię.

 

-Każde okno PVC ma standardowy (biały) kolor i standardowe prostokątne formy.

Chociaż jest to najczęstsza forma i kolor, jaki widzimy, daleka jest od całej gamy możliwości nowoczesnych okien PVC.

Kolory pasujące do Twojej nowej palety wzorów do domu, każdy odcień imitacji efektu drewna: dzięki nowoczesnym technologiom możesz mieć inne niż białe drzwi i okna PVC. Obie strony.

 

Czasami dostosowanie okna do potrzeb jest konieczne. Czasami jest to twój wybór. Możesz eksperymentować z dowolną formą - okrągłą, łukową lub inną przy zamawianiu PVC - ze względu na ich wysoką elastyczność materiałów.

 

-Okna PVC są toksyczne i nieekologiczne.

Chociaż PVC jest syntetycznym polimerem z tworzywa sztucznego, nadal jest bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla środowiska niż inne materiały stosowane do produkcji drzwi i okien. Podczas procesu produkcyjnego dodaje się związki chemiczne, aby zapobiec uwolnieniu toksycznych substancji. Wraz z długowiecznością wiele testów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa wykazało, że podczas spalania uwalnia mniejsze toksyny niż materiały takie jak drewno.

Ponadto okna PVC można poddać recyklingowi do 100 razy, dzięki czemu zużywasz mniej ciepła, co sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zabranie do domu.

 

-Okna aluminiowe są lepsze.

Według statystyk ludzie na całym świecie wybierają okna PVC (48%), 25% profili aluminiowych i 27% - profili drewnianych.

Produkcja PVC oznacza całkowity brak jakichkolwiek otworów lub szczelin powietrznych między oknem a ścianą. Jako metal, aluminium jest dobrym przewodnikiem ciepła, a zatem zapewnia słabą izolację cieplną i wysoką przewodność cieplną.

Profile aluminiowe mogą łatwo rdzewieć i powodować korozję - biała powłoka proszkowa na metalu.

Profile te z czasem ulegają wgnieceniu i pękają i wymagają częstej konserwacji.

 http://bud.allmart.pl/

http://e.allmart.pl/

http://med.allmart.pl/

http://pol.allmart.pl/

http://vip.allmart.pl/

http://wesela.allmart.pl/

Podsumowanie:

 

Inwestując pieniądze w takie elementy, jak podwójne szyby i okna z PVC, będziesz chciał utrzymać je w dobrym stanie, aby nie wiązały się z nimi przyszłe koszty utrzymania. Inwestując pieniądze w podwójne szyby, pozostaniesz z bardzo mocnymi i trwałymi oknami z PVC.

 

Inwestując pieniądze w takie elementy, jak podwójne szyby i okna z PVC, będziesz chciał utrzymać je w dobrym stanie, aby nie wiązały się z nimi przyszłe koszty utrzymania. Inwestując pieniądze w podwójne szyby, pozostaniesz z bardzo mocnymi i trwałymi oknami z PVC.

PVC stosowany w drzwiach i oknach z podwójnymi szybami jest bardzo trwały, a bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wody i wiatru ma bardzo niewielki długoterminowy wpływ na okna, ponieważ prawie się nie utleniają. W przeciwieństwie do innych produktów z tworzyw sztucznych, które mogą pozostawić pudrowe pozostałości, gdy są pozostawione na zewnątrz przez zbyt długi czas PVC nie robi tego, dlatego żywotność okien z PVC jest niezwykle długa.

 

 

 

 

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Profil

piotrtalikos właściciel bloga:
piotrtalikos

porównaj ceny okien

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Niedziela, 25 Październik 2020
| Rejestracja