Wszystko o oknach

2019-11-09 14:36

Kupując okna na terenie Żywca z nami masz gwarancję satysfakcji

O uroku okien z drewna decyduje jakość drewna z którego zostały zbudowane. Nawet dobre imitacje z PVC nie dorównują urokowi naturalnego układu słojów drewna a jego barw. Moskitiera otwierana montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Można ją stosować zarówno do okien, jak też drzwi balkonowych. Nasza oferta wciąż powiększa, powiększając się o kolejne produkty stolarki otworowej. Wszystkie nasze wyroby przechodzą wymaganą kontrolę jakości przed wysłaniem do odbiorcy.

Najlepsi sprzedawcy okien z Żywca

Nasze okna PVC to pięciokomorowy system o głębokości ramy 60mm z uszczelnieniem z zewnątrz. Ciepły profil jest systemem stworzonym dla nabywców ceniących sobie estetykę i nowoczesność.
Ze względu na nasz wygląd okna drewniane są często traktowane jak meble. Okna dobiera się tak, by kształtem i kolorem składały się nie tylko z elewacją, ale również elementami wystroju wnętrz. Na wyposażeniu jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące moskitierę w pozycji zamkniętej, a ponadto w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed przedostawaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Uwzględniamy opinie i wymagania naszych odbiorców, analizujemy tendencje zmian branżowych i wpasowujemy do nich nasz asortyment, co z korzyścią przekłada się również na końcową cenę każdego z naszych produktów. Mamy też wam do zaproponowania okna aluminiowe. A do dużych salonów czy pokojów na piętrze mamy przesuwne okna tarasowe lub energooszczędne, drewniane okna balkonowe.
Wykorzystywane przez nas drewno do wytwarzania okien jest poddawane wnikliwej kontroli jakościowej tak by mogły sprostać oddziaływaniu niekorzystnych warunków pogodowych oraz były pewne na dalekie lata. Innym atutem są zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnosząc komfort użytkowania. Moskitiery można dobrać do dowolnego otworu okiennego oraz drzwiowego. 

Porównaj ceny okien w Żywcu

Okna PVC oferowane są w różnych stylach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku okien. Drewno należy do materiałów szlachetnych naturalnego pochodzenia. Jest jednak ogólnie dostępne i dlatego chętnie stosowane w budownictwie od lat. Tradycyjne domy pozostają chętnie budowanymi w kraju. Ciepłe brązy i beże dodają wnętrzom przytulności i ciepła. Do takiego domu idealnie pasują okna drewniane. Świetnie sprawdzą się okna dębowe, w różnym odcieniu tego drzewa. Potrzebujesz całościowej obsługi? Zapraszamy do naszych biur ! Na miejscu obejrzysz oferowane przez nas typy, ocenisz ich wygląd i solidność oraz poznasz się z pełnią naszej możliwości!
Aby okna posłużyły nam przez wiele lat, oprócz mycia warto zapewnić im nieco pielęgnacji. W tym punkcie powinniśmy zakupić specjalny środek konserwujący do drewnianych ram.
Nasz system daje możliwość oferowania nabywcom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających wysoką jakość pod względem wyglądu. Oferujemy państwu miejsce w jakim można osobiście zobaczyć szeroki zakres eksponentów stolarki okiennej, oraz ciekawych rozwiązań takich jak niski próg w oknie balkonowym, hamulec w klamce, okno przesuwne. Istniejemy w branży od wielu lat . Jesteśmy szanowanym partnerem producentów okien oraz bram garażowych. Drewno jako surowiec energooszczędny i trwały: gwarantuje długowieczność użytkowania wykonanych z niego produktów oraz dostarcza ich dużą jakość, którą będzie mogło cieszyć się kilka pokoleń. Okna drewniane dobrze prezentują się w standardowym domu z zewnątrz, ale również pięknie komponują się z klasycznymi meblami wewnątrz. Zadbane drewno jest świetnym tłem dla dekoracji i innych szczegółów definiujących styl klasyczny. Przy kawie porozmawiasz z naszymi doradcami, którzy znajdą rozwiązania na miarę państwa oczekiwań i możliwości! Czasem jest on dostępny w postaci mleczka. Po umyciu okien mleczko po prostu wcieramy miękką ściereczką w ramy. Tej czynności też nie powinniśmy wykonywać podczas upału czy dużego mrozu. Mleczko zakonserwuje ramy.


System jest tani w wersji o głębokości ramy 70mm i skrzydła 80mm. Właściwy dobór okien i bram jak i ich profesjonalny montaż potwierdzają zadowoleni z wykonanych usług nasi klienci. Sprzedaż oraz usługi prowadzimy dla osób prywatnych jak i przemysłu Produkując produkty wybieramy tylko dobrze wyselekcjonowane gatunki drewna, oferując Nabywcą materiały, a więc i wyroby najwyższej jakości. Drewniane okna idealnie sprawdzą się i w mieszkaniach budowanych w stylu nowoczesnym oraz stylizowanych na stare lub góralskie chaty. Jeżeli szukasz okien aluminiowych czy energooszczędnych, bram garażowych, rolet czy żaluzji fasadowych to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Myjąc oraz konserwując okna drewniane, trzeba też krytycznie przyjrzeć się samym ramom jak i okuciom. W przypadku tych pierwszych powinno się wypatrywać małych rys i innych zniszczeń.

http://twoje-okna.com/slaskie/okna-zywiec

następny post wstecz wstecz poprzedni post

Profil

piotrtalikos właściciel bloga:
piotrtalikos

porównaj ceny okien

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Niedziela, 5 Lipiec 2020
| Rejestracja