Trans

2019-02-04 19:46

Transkrypcja nagran

Przepisywanie wywiadów to szczególnie czasochłonna i bardzo ciężka i ciężka praca, jeżeli posiadasz jakiekolwiek wywiady do przepisania na gotowe teksty, nie posiadasz również doświadczenia w transkrypcji, nie warto jest tracić naszego czasu i próbować własnych sił przy transkrypcji nagrań, natomiast to spośród racji na to, że łatwo i mało można toż zalecić specjalistom, jacy w wyjątkowo niedługim czasie są w kształcie przepisać każdą ilość nagrań. Wygodniej ten okres poświęcić na coś pożyteczniejszego, albo także przełożyć się swoim zawodowym funkcjom także w bieżącym czasie zarobić kilka razy tyle tworząc swoją rolę.

Ceny za transkrypcje nie są na tyle wysokie, żeby próbować je tworzyć na swoją rękę. Starczy zapoznać się z ofertą spółki wykonującej przepisywanie. Jesteśmy w stanie tam między innymi przeczytać, że przeprowadzenie na przykład 2 godzin nagrań zabierze im trochę godzin. Pomyśl teraz ile ci zabierze działanie tych dwóch godzin? Tydzień? Dwa tygodnie? Więc warto kilkukrotnie się ponad tym pzremśleć
 czy nie lepiej przekazać takie zadanie specjalistom?

Jakie materiały robimy? Realizujemy między innymi transkrypcje w języku polskim a w języku niemieckim. Realizujemy transkrypcje na tekst focusów, nagrań indywidualnych czy zwykłe przepisywanie wywiadów na potrzeby prac badawczych. Przepiszemy praktycznie wszystko. Przepisujemy także wywiady psychologiczne, wywiady etnograficzne, wywiady socjologiczne warto już dziś poznać naszą możliwość.

Opłaty za przepisywanie nagrań chodzą do najniższych na bazarze, cena przepisania 2 godzin nagrania podejmuje się od 200 złotych, gdy tobie sprawienie tych dwóch godzin zabierze tydzień lub dwa? To pewnie już wiesz co sprawić ze swoimi nagraniami. Lepiej zgłoś się do nas z razu oraz nie czekaj więcej także nie zastanawiaj się, ponieważ kiedy widzisz poza nie jest cenna świeczki.

Profil

trans358 właściciel bloga:
trans358

Załóż bloga!

Ostatnie posty na blogu

Środa, 3 Czerwiec 2020
| Rejestracja