brrrzack
Użytkownik: brrrzack
Kobieta

Moje dzieciMoje dzieci (2)

  • Adaś Gniewko
    Adaś Gniewko
    6 lat


  • termin porodu: 2013-06-25

Ostatni post z mojego blogaOstatni post z mojego bloga

Użytkownik nie utworzył jeszcze żadnego wpisu.

Moje komentarzeMoje komentarze (3)

Dziecko w związku bez obrączki

2013-07-29

Wraz z partnerem zdecydowaliśmy się na taki związek. Mieszkamy w UK i właściwie nie ma różnicy czy jesteśmy małżeństwem czy nie. Jest tylko sprawa nazwiska, ale to nie jest wielki problem, bo w dzisiejszych czasach można spotkać pełno dzieciaczków noszących inne nazwisko niż mamy. Kiedyś marzył mi się wielki ślub i wesele, ale przeszło mi po tym, jak poznałam koszta takiej "imprezki" . Woleliśmy przeznaczyć pieniążki na inny cel ;)
Ale przecież i tak najważniejsze jest, żeby nasz Synuś był szczęśliwy, a do tego nie potrzebujemy ślubu tylko pełno miłości :)

Otulanie niemowląt

2013-07-24

elusia
nie wiem na co się zdecydujesz- otulanie czy nie- ale powiem Ci , że nam pomaga... Mój Maluch ma 5 tygodni i dość często go otulam, bo bardzo nie lubie tego "odruchu Moro" (wcześniej nie wiedziałam, że jest wogóle na to nazwa) - wydaje mi się wtedy, że on się boi albo coś takiego... Gdy mały leży sobie spoojnie, karmię go lub spi na brzuszku to wtedy jest "na luźno". Natomiast gdy zaczyna być niespokojny, biorę rożek i otulam go- w większości przypadków pomaga ;) jestem mamą pierwszy raz i uczę się wszystkiego, często pewnie się mylę, ale mimo wszystko polecam otulanie gdy malec jest niespokojny :)

Poród – może być przyjemnością! (poród orgazmiczny, poród w hipnozie, poród z użyciem gazu rozweselającego)

2013-07-18

A więc co do gazu... Rodziłam (miesiąc temu) "na gazie" i wcale nie było "na wesoło". W początkowej fazie, gdy dopiero przyjechaliśmy do szpitala, trochę uśmierzał ból. Może raczej ogłupiał? po pierwszych kilku wdechach czułam się jak po zapaleniu trawki :) wraz z postępem akcji porodowej ból się wzmagał i gaz wcale nie pomagał. Fakt jest taki, że gaz pomaga ale tylko na początku. Potem bardziej pomagał w oddychaniu- w sensie "głęboki wdech i długi wydech". Ale mimo wszystko polecam i sama wzięłabym go jeszcze raz. Zadowolony był też partner, który ukradkiem powdychał sobie ;)

Dodaj własne zdjecia!
Podmiot odpowiedzialny: International Science and Health Foundation, ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, tel.: (12) 633 80 57, fax.: (12) 633 80 55