KONKURS: Jaka powinna być idealna bielizna ciążowa?

Redakcja Portalu
2014-08-18
KONKURS: Jaka powinna być idealna bielizna ciążowa?
Ciąża i połóg to czas, kiedy ciało przyszłej mamy się zmienia, ale ona sama pragnie nadal czuć się kobieco. To dlatego bielizna ciążowa powinna być dobierana w szczególny sposób. Weź udział w konkursie Benefit, wygraj komplet bielizny i poczuj się kobieco!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub profil Ciążowy.pl na Facebooku
2. Polub profil Benefit na Facebooku
3. Na profilu Ciążowy.pl Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaka powinna być idealna bielizna ciążowa?

Zaskocz Jury swoją kreatywnością, oryginalnym pomysłem i formą wypowiedzi i wygraj:

2x komplet bielizny Benefit z linii dla mam MAMA HANNAH CORAL!

Marka Benefit proponuje kobietom w ciąży i karmiącym komplety z dobrze wyprofilowanymi stanikami, z możliwością zwiększania obwodu i zapięciami do karmienia. Oprócz tego bielizna ładnie i seksownie się prezentuje. Obejrzyj linię Benefit dla mam (http://bielizna-benefit.pl/pl/mama/679-mama-hannah-coral.html) !

Zapraszamy do zabawy na naszym profilu FB:
https://www.facebook.com/pages/Ci%C4%85%C5%BCowypl/301853076743

Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem Konkursu:

REGULAMIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu „Idealny strój dla przyszłej mamy" zwanego dalej „Konkursem" jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)
Na zlecenie: Beata Mroczek - Truskowska BENEFIT, 54-427 Wrocław ul. Rudzka 9-11, NIP 8940013600.
Organizator przeprowadza Konkurs na osi czasu profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.
2. Konkurs będzie trwał od 18.08.2014 do 25.08.2014 do godz. 23.59.59.
§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest osobą pełnoletnią
2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.
§ 3. ZASADY KONKURSU
1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego „Jaka powinna być idealna bielizna ciążowa?" Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu ciazowy.pl pod postem informującym o konkursie.
2. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.
3. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu ciazowy.pl na portalu Facebook.
§ 4. NAGRODY
1. Nagrodami w Konkursie są:
2x komplet bielizny Benefit z linii dla mam MAMA HANNAH CORAL , w kolorze koralowo - czarnym, o rozmiarze wskazanym przez laureata - http://bielizna-benefit.pl/pl/mama/679-mama-hannah-coral.html
2. Fundatorem nagrody jest Beata Mroczek - Truskowska BENEFIT, 54-427 Wrocław ul. Rudzka 9-11, NIP 8940013600.
3. W celu przekazania przez nagrody, zwycięzca Konkursu w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości o wygranej, zobowiązany jest przesłać w wiadomości zwrotnej swój adres zamieszkania, rozmiar oraz telefon kontaktowy.
4. Nagroda zostanie wysłana na adres wskazany przez jej zwycięzcę w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania adresu wysyłki nagrody.
5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.
§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.
2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
3. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia z siedzibą przy ul. Kunickiego 10, 30-134 Kraków, właściciel Portalu Ciążowy.pl (www.ciazowy.pl)
4. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .
6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.
7. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu

Serwis Ciążowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.