Wyszukiwanie zaawansowane »

Rak

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Emotikony są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Rak

Re: Rak

Post przez vgutmans » So sie 01, 2020 4:07 pm

Neurochirurg Grzegorz Piwowarski https://formgl.pl/zespol/grzegorz-piwowarski/ specjalizuje się między innymi w leczeniu schorzeń nowotworowych, w tym nowotworów mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów. Obecnie takie leczenie opiera się na koncepcji interdyscyplinarnego i całościowego podejścia do terapii raka, jest też złożonym procesem terapeutycznym.

Re: Rak

Post przez radzia » Śr lip 29, 2020 11:50 am

Rak to okropieństwo, ale można go coraz skutecznej leczyć. Mam nadzieję, że kiedyś uda się znaleźć sposób na każdy rodzaj raka, nie tylko na niektóre. Ale zanim do tego dojdzie, to będziemy musieli się leczyć w znany sposób, na przykład radioterapią. A warto też zainwestować w krem po radioterapii , bo ona bardzo negatywnie wpływa na naszą skórę i nie tylko.

Re: Rak

Post przez sharona » Pn kwi 20, 2020 2:15 pm

To prawda ze sposobem odżywiania. Dieta przy chemioterapii ma ogromne znaczenie i pozwoli skuteczniej uporać się z chorobą. Im silniejszy organizm tym lepsze efekty stosowanego leczenia. Jeśli chcecie wiedzieć jak powinna się osoba odżywiać to zobaczcie na https://gaboscm.pl/dieta-podczas-chemioterapii/ bardzo dużo porad można tam znaleźć. A jeśli osoba nie ma apetytu, męczą ją nudności sprawdzą się wtedy kroplówki witaminowe. Można takie przyjmować nawet przy problemach z trawieniem, są niezależne od układu pokarmowego i nie powodują nudności. To forma wzmacniania organizmu, nie leczenia samej choroby, co trzeba tu podkreślić.

Re: Rak

Post przez lobelia » So lut 01, 2020 7:14 pm

W leczeniu bardzo ważna jest dieta, żeby chory miał siły do walki z rakiem. Chemioterapia osłabia, pacjenci tracą apetyt i są coraz słabsi. Można wtedy spróbować podziałać z nutridrinkami. Poczytajcie tutaj: https://zywieniemaznaczenie.pl/supportan/

Re: Rak

Post przez pumkaz » Cz sty 30, 2020 1:28 pm

Niestety rak dopada nas niepodziewanie i nie mamy na niego wpływu. Na portalu https://www.zwrotnikraka.pl/ są wszelkie informacje na temat wiedzy o nowotworach w Polsce. Dowiedziałam się dzięki tej stronie wielu ciekawych informacji.

Re: Rak

Post przez demeter » Śr sty 29, 2020 12:19 pm

Oby jak najprędzej udało się stworzyć skuteczne metody leczenia.

Re: Rak

Post przez mamsza » Śr sty 29, 2020 8:11 am

Warto też wiedzieć, że wprowadza się coraz częściej w życie różne metody leczenia nowotworów. Poczytajcie sobie na przykład o nano-knife: https://zagielmed.pl/nanoknife/. Jest to nowoczesna metoda niszczenia komórek nowotworowych.

Re: Rak

Post przez Ligia » Pt gru 27, 2019 3:23 am

No właśnie szukałam takich drinków dla mojej babci, która nie była w stanie przyjmować stałych posiłków w chorobie. Farmaceutka w Dozie poleciła mi właśnie ten Supportan DRINK, oba smaki bardzo przypadły babci gustu. Ogromnie mnie to cieszy, bo widzę, że je ze smakiem :)

Re: Rak

Post przez sussie2 » Pt lis 29, 2019 1:50 pm

Bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie podczas chorowania na raka. Wiadomo, że apetytu nie ma więc najlepszą alternatywą dla jedzenia są nutridrinki. W aptekach DOZ można kupić na przykład Supportan, więcej o tym produkcie poczytacie na stronie https://zywieniemaznaczenie.pl/.

Re: Rak

Post przez monikabert90 » Pn lis 04, 2019 12:56 pm

Bardzo często do leczenia raka jest stosowana radioterapia. Warto wiedzieć, jak powinna wyglądać pielęgnacja skóry po radioterapii. Taka skóra jest podrażniona i wysuszona, warto więc stosować specjalne kremy ochronne i nawilżające, taki jak na przykład Octenicare dostępny w aptekach.

Góra

Usuń ciasteczka | Strefa czasowa: UTC + 1