Wyszukiwanie zaawansowane »

Własny biznes

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Emotikony są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez marykowska » Pn sty 25, 2021 11:41 pm

Prowadzę swój biznes i muszę powiedzieć, że wszystko bardzo mi się rozwija. Prowadzę swoją działalność głównie w internecie, dlatego też tutaj potrzebowałam dobrego marketingu. Na szczęście trafiłam na świetną agencję http://influeme.com/ , która już realizuje dla mnie kolejną kampanię reklamową.

Re: Własny biznes

Post przez MajkaL » Pn sty 25, 2021 11:25 pm

Własny interes to jedno, druga ważna sprawa to odpowiednio "bystra" księgowa lub biuro rachunkowe. Zawsze warto "podeprzeć" się jakąś baza biur rachunkowych

Re: Własny biznes

Post przez violla » Wt sty 19, 2021 11:31 pm

Ja chyba nie nadawałabym się do własnego biznesu :/

Re: Własny biznes

Post przez agnieszka77 » Pn sty 18, 2021 3:52 pm

A czy planujesz także prowadzić magazyn w swojej firmie? Jeśli tak to zapoznaj się koniecznie, na czym polega logistyka magazynowa: https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit/. W wielu przypadkach z pewnością się przyda.

Re: Własny biznes

Post przez toskania » Pt sty 08, 2021 3:12 pm

Polecam program do prognoza sprzedaży. Pomoże ustalić ci najważniejsze rzeczy potrzebne do prowadzenia restauracji ceny lokalizacje i wiele innych.

Re: Własny biznes

Post przez agata27 » Cz sty 07, 2021 9:44 am

Prowadzenie własnego biznesu to naprawdę spore wyzwanie. Obecnie trzeba taki biznes rozwijać, żeby pośród konkurencji być zauważonym. Nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Dla firm w których w dużej mierze call center jest istotną kwestią. W tym temacie bardzo pomocny może okazać się Hellobot. To wirtualny asystent, który porozumiewa się z człowiekiem za pomocną mowy naturalnej i w zakresie call center jest w stanie zastąpić pracę człowieka.

Re: Własny biznes

Post przez Martazosiedla » Cz sty 07, 2021 12:02 am

po pierwsze zacznij od znalezienia dobrej księgowej która będzie w stanie się tym wszystkim znaleźć, ja na przykład słyszałem dużo dobrych opinii o https://dobraksiegowa.info/ może warto się do niej udać ?

Re: Własny biznes

Post przez mamutka » Wt sty 05, 2021 4:25 am

Każdy biznes należy odpowiednio zareklamować. Jeśli nie macie wiedzy no i narzędzi w jaki sposób zrobić to profesjonalnie to wydaje mi się, że dobrą opcją będzie zlecenie kampanii profesjonalnej agencji http://strategohouse.pl/ . Zawsze to będziemy spokojniejsi i pewniejsi, że wszystko przebiega prawidłowo.

Re: Własny biznes

Post przez kacperski » Pt gru 18, 2020 8:00 pm

Własny biznes to według mnie najwygodniejsza forma pracy, gdzie najważniejsze to mieć dobry plan. Ja u siebie ogarniam część biznesową, a reklama jest w rękach http://capability.pl/ . Znają się na tym więc co nie dziwi, że ich działania przynoszą oczekiwane skutki. To profesjonaliści w zakresie marketingu internetowego, więc wiedzą jak szybko dotrzeć do potencjalnego klienta.

Re: Własny biznes

Post przez Grazka123 » Pt gru 18, 2020 8:58 am

A czy słyszeliście o firmie https://gl-uslugi.pl/ ? Ja skoryztsałam z ich usług jak zakładałam własną firmę i bardzo mi oni pomogli. Nie dośc że przygotowali biznesplan to następnie starali się o dofinansowanie dla mnie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej ifnormacji na ten temat to zapraszam was na ich stronę. Polecam

Góra

Usuń ciasteczka | Strefa czasowa: UTC + 1
cron